سیستم نگهداری اندازه و وزن محموله ها، یاری رسان شرکت های حمل بارفرآور

شناسه محتوی: 
1804271112
واحد گزارش خبری تارنمای ایران چهار راه:
چهار شرکت بزرگ حمل و نقل خرده بار زمینی آمریکا به تازگی در برنامه ای اعلام کرده اند که توسط سه شرکت متفاوت برنامه نویسی یارانه ای، برنامه هایی را از سه سال پیش تا الان در اختیار گرفته اند که سبب شده است در بارگیری نهایی کامیون های کامل یا کانتینرهای کامل از خرده بارها، برای بارگیری هر خرده بار بین 40 تا 110 ثانیه از نظر زمانی، صرفه جویی نماید.
سیستم  نگهداری اندازه و وزن محموله ها، یاری رسان شرکت های حمل بارفرآور - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

این برنامه نویسی بر اساس مشتریها و عادت و نوع تجارت آنها تدوین شده و با حفظ آمار مشتریان در چند سالی که استفاده شده است و مقایسه رفتاری آنها از نظر جذب بار به این شرکت ها نشان می دهد که یک مشتری معمولن اندازه و وزن کالاهای ارسالیش بر چه اساسی است و در چه بازه های زمانی می باشد.اینگونه سرعت مشتریانی که در یک مسیر هستند، از نظر وزنی و ابعادی بررسی شده و روزهای دریافت محموله های آنها نیز مشخص می شود و بطور مرتب برنامه ارسال آنها با قیمتی ثابت با درصدی تفاوت اجرا می شود.

این برنامه ها حتا مشتریانی که وزن و ابعاد را مدام اشتباه اندازه گیری می نماید را نیز شناسایی می کند و درخواست تست کردن بار مشتری را می نماید. این سیستم ها حتا مانع اضافه بار بر روی کامیون ها و کانتینرها و کاهش جریمه های مربوط به آنها می شوند.

این نرم افزارها که یک نوع آمارگیر هستند و از سه سال پیش به کار گرفته شده اند، اکنون سبب کاهش هزینه از نظر ساعت کار کارگر و تجهیزات لازم بارگیری و خالی ماندن کامیون می گردد. این روند حتا شرکت های بارفرآور که مشتری اصلی این چهار شرکت بزرگ حامل هستند را نیز بهبود داده است و آنها با ورود به سیستم اطلاعاتی این شرکت ها با وارد کردن مشخصات بار مشتری به راحتی با یک برآورد تخمینی در یک بازه مواجه می شود و می تواند به راحتی به مشتری خود پیشنهاد کرایه حمل دریایی و زمینی را ارائه دهد.

سرچشمه گزارش: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
تهیه کننده گزارش: 
کاوش ساعی
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/1112

افزودن دیدگاه جدید