حق عضویت در انجمن سراسری حمل و نقل آمریکا چقدر و برچه مبنایی است؟

شناسه محتوی: 
1806221185
واحد گزارش خبری تارنمای ایران چهار راه:
شاید برای بسیاری پرسش باشد که هزینه عضویت در انجمن سراسری حمل و نقل آمریکا به دلار چقدر است و شرکت های چگونه آن را می پردازند.
حق عضویت در انجمن سراسری حمل و نقل آمریکا چقدر است؟ - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

در آمریکا حق عضویت در انجمن سراسری حمل و نقل کشور بر اساس میزان درآمد هر شرکت فرق می کند. در واقع این حق عضویت بر اساس درآمد شرکت ها دسته بندی می شود ولی همه شرکت ها از نظردریافت خدمات یکسان هستند و حتا انجمن به شرکت های جدیدتر بیشتر یاری می رساند.
این هزینه هر سال به روز می شود و گاه تغییری نمی کند اما اعلان عمومی می گردد.هزینه عضویت در انجمن سراسری حمل و نقل امریکا جدای هزینه انجمن های ایالتی، شهری و حتا صنفی شرکت های حمل و نقل می باشد و هر ایالت و صنف و انجمنی می تواند راهکار خودش را برای عضویت در انجمن های محلی و ایالتی داشته باشد اما همه این انجمن های صنفی مرتبط با حمل و نقل در آمریکا می بایست در انجمن سراسری حمل و نقل امریکا ثبت شوند و نحوه کارشان روشن باشد و اگر شرکتی از انجمنی شکایت داشته باشد انجمن سراسری حمل و نقل بازرسی اینکار را بر عهده دارد.
شرکت هایی که هزینه یک سال عضویت را یکجا بپردازند، 5 درصد تخفیف خواهند داشت و همچنین شرکت هایی هستند که عضو انجمن صنفی شهرشان و حتا ایالتشان نیستند اما عضو انجمن سراسری حمل و نقل آمریکا می باشند.
در عکس زیر صفحه این نوشتارجدولی مربوط به هزینه عضویت فهرست شده است و با کلیک بر روی تصویر می توانید عکس را در اندازه بزرگ مشاهده نمایید.
اگر به جدول دقت کنید هزینه عضویت در زمستان و پاییز بیشتر از تابستان می باشد، دلیل این امر بیشتر بودن فعالیت تجاری و حمل و نقل در فصل زمستان و پاییز در آمریکاست و حتا به دلیل بدی شرایط آب و هوا در آمد شرکت ها بیشترنیز می شود، زیرا پول بیشتری را از مشتریان دریافت می نمایند.
عددهای ستون افقی بالا به میلیون دلار می باشد که در آمد شرکت ها را در محدوده خاصی تعریف می کند و انجمن این میزان در آمد را بر اساس گزارش مالیاتی سالانه نخست از شرکت حمل و نقل مذکور می پرسد و این رقم را با اداره قدرتمند و دقیق مالیات آمریکا به اسم IRS چک می نماید. تذکر داده شود هر مغایرتی که عمدی در مالیات یک شرکت حمل رخ دهد برای بار اول 15 برابر از مبلغی که IRS مشخص می نماید باید بیشترجریمه پرداخت شود، برای بار دوم 28 برابر و برای بار سوم، مجوز شرکت باطل می گردد، از این روی هیچ شرکت حملی چنین ریسکی را نمی نماید.
در آمریکا مبنای مالیات و پرداختش سبب افزایش اعتبار در بانک و کلیه انجمن ها و تسهیلات بانکی و توسعه ای می گردد و شرکتی که مالیات بالاتر بدهد، اعتیار بیشتر حتا با سود 1 درصد را می تواند از بانک ها دریافت نماید زیرا مالیات بالا، نشانگر گردش مالی و سود بالای یک شرکت می باشد.
شایان ذکر است هر شرکتی که می خواهد عضو انجمن سراسری آمریکا شود باید یک فرم را پر کند و 50 دلار هم حق بررسی فرم برای پذیرش یا رد یک شرکت در انجمن سراسری حمل و نقل آمریکا بپردازد تا بتواند شرکت حمل خود را در انجمن سراسری آمریکا ثبت نماید.
انجمن سراسری حمل و نقل آمریکا، مسئول برگزاری کلیه کلاسهای فیاتا و سمینارهای فیاتا در سرتاسر آمریکا می باشد و درآمد حاصل از این کلاس ها و دوره ها هم صرف کارهای توسعه ای انجمن می گردد.

سرچشمه گزارش: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
تهیه کننده گزارش: 
کاوش ساعی
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/1185

افزودن دیدگاه جدید