به زودی، برقراری پرواز مستقیم تهران-سئول

شناسه خبر: 
170608627
واحد اخبار گردشگری تارنمای ایران چهار راه:
همزمان با برگزاری نمایشگاه گردشگری کره جنوبی موسوم به KOTFA، ظرفیت¬‌های گردشگری و فرهنگی ایران در میان ۸۰۰ شرکت خدمات گردشگری از ۶۰ کشور جهان معرفی شد.
به زودی، برقراری پرواز مستقیم تهران-سئول - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

در این نمایشگاه همچنین مذاکراتی میان مسؤولان ایرانی با طرفین بین‌المللی بویژه کشورهای بازار هدف در ارتباط با توسعه مناسبات گردشگری صورت گرفت.

مذاکره درباره برقراری سفرهای دریایی میان ایران و کره جنوبی

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه مرتضی حاجی - مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی - ضمن بازدید از غرفه­‌ها با  مگاتورها و مدیران شرکت­‌های حاضر در کوتفا مذاکره و در خصوص توسعه مناسبات گردشگری گفت‌وگو کرد.

همچنین در دیدار نماینده کشتیرانی ایران در کره با مدیرعامل کانون، وضعیت گردشگری دریایی و راهکارهای توسعه سفرهای دریایی میان ایران و کره مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پرواز مستقیم ایران و کره جنوبی بزودی راه می‌افتد

حسن طاهریان - سفیر ایران در کره جنوبی نیز با حضور در نمایشگاه کوتفا و بازدید از غرفه‌­های کشورهای مختلف و غرفه کانون و شرکت­‌های ایرانی پرداخت و اظهار کرد: سفارت جمهوری اسلامی ایران در سئول پیگیر تحقق برنامه‌های مربوط به تقویت مناسبات و همکاری­‌های دو کشور در زمینه گردشگری بوده و برای تحقق این امر اکنون، برنامه­‌های مربوط به برقراری پرواز مستقیم میان تهران و سئول، مراحل پایانی خود را سپری می‌کند.

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی نیز با اشاره به علاقه کره­‌ای­‌ها نسبت به بازدید از ایران و ضرورت بازتعریف برنامه­‌های خاص فرهنگی ـ جهانگردی برای توسعه ارتباطات گردشگری میان ایران و کره جنوبی، بیان کرد: شرکت‌کنندگان ایرانی حاضر در کوتفا ۲۰۱۷ مذاکرات سازنده­‌ای را با همتایان خود انجام دادند که امیدواریم روند این مذاکرات در نهایت منجر به افزایش آمار گردشگران کره­‌ای و بازار آسیای جنوب شرق به ایران شود، چرا که زنجیره تبلیغات ایران در این بازار با حضور هدفمند کشورمان در بازارهای کره  و کشورهایی چون ژاپن تکمیل شده است.

حاجی افزود: برافراشته شدن پرچم ایران در نمایشگاه‌­ها و بازارهای جهانی گردشگری، ارایه بسته­‌های تبلیغاتی و سرمایه‌گذاری و معرفی ظرفیت­‌های گردشگری و فرهنگی همچون اجرای موسیقی و نمایش لباس­‌های سنتی، توزیع اقلام فرهنگی و تبلیغاتی، استفاده از ظرفیت­‌های صنایع دستی، هنرها و آیین­‌های سنتی باعث شد تا در کوتفا، همچون سایر نمایشگاه­‌ها، بینندگان و بازدیدکنندگان زیادی به سمت غرفه ایران جذب شوند.

عبادرضا اسلامی ـ مدیر گردشگری کانون ـ نیز با بیان این‌که کره جنوبی از جمله کشورهای هدف گردشگری ایران به­‌شمار می­‌آید، اظهار کرد: برگزارکنندگان نمایشگاه کره جنوبی امسال، اهداف برگزاری این نمایشگاه را جمع‌آوری و تبادل اطلاعات در زمینه گردشگری، آشنایی با آخرین دست­اوردها و نوآوری­‌های ارائه شده در صنعت گردشگری، بررسی و مقایسه مستقیم کیفیت دستاوردها و خدمات گردشگری، شناخت و بررسی کمپین­‌های جدید بازاریابی و توسعه بازارهای جدید، شناسایی مقاصد جدید گردشگری، آشنایی با الگوهای کاربردی برندسازی، بدست آوردن فرصت­‌های جدید تجاری و سرمایه­‌گذاری و توسعه روابط تجاری و حضور در رسانه­‌های عمومی اعلام کرده بودند که با نگاهی به کمیت و کمیفیت برنامه شرکت­‌های حاضر در کوتفا، می­‌توان گفت که اهداف فوق محقق شده است.

برگزارکنندگان نمایشگاه بین­‌المللی گردشگری کره جنوبی همچون سال‌های گذشته چند غرفه را برتر معرفی کردند که یکی از شرکت‌های ایران موفق به دریافت نشان تقدیر نمایشگاهی شد. پیش‌تر نیز رتبه نخست و تندیس­‌های بهترین حضور و بهترین غرفه‌آرایی در نمایشگاه گردشگری کره جنوبی در میان بیش از ۵۰ کشور شرکت‌کننده به غرفه جمهوری اسلامی ایران رسیده بود.

سرچشمه خبر: 
ایسنا
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/627

افزودن دیدگاه جدید