ایرانی‌ها به دنبال بازاریابی گردشگری و صنایع وابسته به آلمان

شناسه خبر: 
161224254
واحد اخبار گردشگری تارنمای ایران چهار راه:
بازاریابی گردشگری و صنایع وابسته به آلمان توسط ایرانی‌ها مدنظر قرار گرفته است.

سازمان توسعه تجارت ایران قصد دارد با ساماندهی و اعزام هیاتی تجاری به آلمان در زمینه گردشگری و صنایع وابسته به این کشور، اقدام کند تا علاوه بر پرداختن به صنعت گردشگری در مورد صنایع وابسته به آلمان زمینه‌ساز تبادلات تجاری شود.

اخیرا تجاری سازی خدمات گردشگری توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و نیز سازمان توسعه تجارت ایران به منظور رهایی از درآمدهای نفتی در دستور کار قرار گرفته است و اعزام هیات تجاری به آلمان در زمینه گردشگری می‌تواند موجبات افزایش تجربه و نیز امکان تبادلات دو طرفه را در این حوزه فراهم کند.

علاوه بر این آلمان یکی از کشورهای توسعه یافته صنعتی در دنیا به شما می‌رود که با توجه به میزان جمعیت این کشور می‌تواند به عنوان اولین صادرکننده بر حسب میزان جمعیت در دنیا به شمار آید. بنابراین اعزام هیات تجاری از ایران به آلمان در زمینه صنایع وابسته به این کشور در راستای بهره‌مندی از مسائل مختلف مربوط به صنایع در آلمان است تا مسئولان متناظر دو کشور چه در راستای بالا بردن میزان بازدهی و عملکرد در عرصه صنعت نسبت به انتقال دانش در این حوزه اقدام کنند.

طبق اعلام سازمان توسعه تجارت، اعزام این هیات تجاری در زمینه گردشگری و صنایع وابسته به آلمان همزمان با برگزاری پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه برلین مدنظر قرار می‌گیرد که در اسفند ماه سال جاری انجام خواهد شد.

سرچشمه خبر: 
ایسنا
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/254

افزودن دیدگاه جدید