گزارش

سطل میوه، عامل توسعه بازار شرکت حمل و نقل

سطل میوه، عامل توسعه بازار شرکت حمل و نقل- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
درهر پیشه ای شما نیازمند چندین ابزار برای رشد در آن هستید. اولی ابزارهای فنی این پیشه و دومی تکنیک عرضه یا بعبارتی دانش و روش مجموعه کاری آن پیشه در بازارسنجی، معرفی پیشه و کسب مشتری و درآمد است.

چگونگی رفتار سازمانی و تجاری با یک شرکت بارفرآور(فورواردری)

چگونگی رفتار سازمانی و تجاری با یک شرکت بارفرآور(فورواردری)- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
یکی از گره های مشترکی که بین بازرگانان، شرکت های تجاری و حتا شرکت های حمل و نقل و ترابری که محموله ها را برای حمل به یکدیگر می سپارند، وجود دارد مجموعه رفتارها و کارهایی که در قبال یک شرکت بارفرآوری ( فورواردری) می بایست انجام دهند. گاه در نگاهی گذرا و بر روی کاغذ این کارهای بسیار ساده ارزیابی می شود و برخی ماهیت این شرکت ها را نیز با کارهایشان بر روی کاغذ زیر سوال می برند، اما در عمل اینگونه نیست.

سه تکنیک جدید بازاریابی برای شرکت حمل ونقل

سه تکنیک جدید بازاریابی برای شرکت حمل ونقل- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
یکی از رکن هایی که امروز در بستر صنعت حمل و نقل بسیار مهم ارزیابی می شود، بازاریابی شرکت های حمل می باشد. بسیاری از شرکت های حمل و نقل سنتی که در بین سنت و مدرنیته گیر کرده اند، هنوز بر این باورند که باید تعدادی بازاریاب حرفه ای مسلط به ابزارهای حمل ونقل و قوانین حمل بین المللی استخدام کرده وآنها با تکنیک ها بازاریابی روز در بازار کار کرده و مشتری برای شرکت فراهم کنند.

جزایر پاکسازی، درآمدزا برای شرکت های حمل و نقل

جزایری پاکسازی، درآمدزا برای شرکت های حمل و نقل - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
در دنیای تجاری امروز کشورهای گوناگونی با یکدیگر در حال داد و ستد هستند. این کشورها هر کدام در بخشی از این کره خاکی با اقلیم ها گوناگون می باشند که این اقلیم های آب و هوایی بستر رشد و تکثیرحیوانات و حشرات و البته گیاهان گوناگونی می شوند.

پروژه های ریلی ایران کماکان با گشایش زمانی نامعلوم

پروژه های ریلی ایران کماکان با زمان گشایش نامعلوم - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل و گردشگری ایران چهارراه
توسعه و رشد راه آهن ایران درروزهای نخست دولت اول حسن روحانی، بخصوص بعد از برجام شتاب خیلی خوبی گرفته بود و محل رفت و آمد بزرگان سازنده این صنعت در دنیا بود.

کشتیرانی ها در حال افزایش مسئولیت شرکت های بارفرآور

کشتیرانی ها در حال افزایش مسئولیت شرکت های بارفرآور- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
روندکارهمیشه بدین سان بوده است که پس از تأیید قیمت کامل یک حمل (در صورتیکه حمل دریایی بخشی از آن بوده باشد) توسط مشتری، شرکت های بارفرآور اقدام به ارسال فرمی به اسم Shipping Instruction به مشتری می نمایند و مشتری پس از پر کردن آن، آن را برای شرکت بارفرآور ارسال می نماید و شرکت بارفرآور بر اساس اطلاعات کالای درون آن اقدام به پر کردن پیش بارنامه دریایی می نماید.

هفت روش افزایش مشتری های حمل و نقل در آمریکا

هفت روش افزایش مشتری های حمل و نقل در آمریکا- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
امروز دانش بازاریابی حمل و نقل که تا همین ده سال پیش درحد تئوری بوده است اکنون به یک دانش مجزا در رسته حمل و نقل و لجستیک تبدیل شده است و افرادی که در این رشته فعالیت می کنند، وقوانین حمل و نقل، تبلیغات، روش بازاریابی و حفظ مشتری و مشتری مداری به همراه آنالیز بازار را به خوبی می شناسند به مانند گوهرهای کمیابی در صنعت حمل و نقل هستند که توسط شرکت های بزرگ شکار شده تا رشد آنها را فزاینده سازند.

7 نکته تجربی در مورد حمل کالاهای خطرناک دریایی

7 نکته تجربی در مورد حمل کالاهای خطرناک دریایی- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
تجربه حمل و نقل کالاهی خطرناک بسیار نادر است آن هم برای یک شخص که در پست فورواردری کار می کند، زیرا حساسیت های خاصی دارد. این افتخار شامل حال من شد که الان نزدیک به 8 ماه است روزانه مسئول بارهای خطرناک یک شرکت حمل و نقل هستم و با خطوط بزرگ حمل نقل مانند MSC و HapagLoyd، Hamburg Sud و Seaboard کار می کنم.

بین هواپیماهای روسی و هواپیماهای دست دوم کدام بهتر است؟

بین هواپیماهای روسی و هواپیماهای دست دوم کدام بهتر است؟ - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
علیرضا منظری معاون سابق سازمان هواپیمایی به ایسنا گفته است در حالیکه فعلا شرکت‌های هواپیماساز بزرگ مانند بوئینگ و ایرباس امکان فروش مستقیم هواپیماهای خود به ما را ندارند شرکت‌های ایرانی باید تمام گزینه‌های موجود در بازار را بررسی کنند.

تأثیر واقعی لغو موقت تحریم های نفتی ایران

تأثیر واقعی لغو موقت تحریم های نفتی ایران- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
در روز تحریم های ایالات متحده علیه ایران، نفت خام برنت به 72.68 دلار در هر بشکه رسید. امروز، سه هفته پس از آن، برنت به 59.59 دلار در هر بشکه کاهش یافته است و دونالد ترامپ توانمندی خود در کاهش قیمت نفت تبریک می گوید.

صفحه‌ها