فرودگاه بروکسل دومین شگفتی حمل و نقل بلژیک

شناسه خبر: 
1804031084
واحد اخبار خارجی تارنمای ایران چهار راه:
فرودگاه بروکسل قصد دارد 100 میلیون یورو در ساختمان جدید لجستیک این فرودگاه سرمایه گذاری نماید.
فرودگاه بروکسل دومین شگفتی حمل و نقل بلژیک - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

بروکسل امیدوار است این سرمایه گذاری باعث تقویت موقعیت فرودگاه بروکسل بعد از بندرگاه انتورپ در صنعت لجستیک و زنجیره تأمین اروپا گردد.

شرکت های بسیاری در فرودگاه بروکسل انبار و سیستم های توزیع حمل و نقل دارند و این فرودگاه پس از انتورپ می رود که دومین شریان حیاتی حمل و نقل اروپا گردد. شرکت بزرگ بروک کارگو که نظارت بر تمامی این شهر لجستیکی فرودگاهی را دارد اعلان کرده است: این سرمایه گذاری سبب می شود که بسیاری از شرکت های لجستیک اروپایی به این فرودگاه روی آورند. موقعیت مناسب این فرودگاه که در بین شهرهای صنعتی کشورهای همسایه بلژیک واقع شده است سبب شده است این فرودگاه رشد بیش از پیشی داشته باشد.

فرودگاه بلژیک در چشم انداز توسعه خود تا سال 2040 خود را، دومین شریان حیاتی حمل و نقل اروپا بر شمرده است. بین سالهای 2009 تا 2013 ساختمان های این فرودگاه توسعه بسیار سریعی داشته اند بطوریکه شرکت های مطرح حمل و نقل اروپا مانند bpost، DHL GLOBAL Forwarding، Abbott از آن استفاده می کنند.سال گذشته نیز شرکت  DHL Express 31500 مترمربع، از ساختمان های این فرودگاه را با نام برند تجاری خود خریداری و مورد بهره برداری قرار داد و این امر سایر شرکت های لجستیک بزرگ را نیز تشویق به حضور در این فرودگاه نموده است.

این فرودگاه از سمت غرب به سمت بندرگاه انتورپ وصل می شود و به تازگی قصد اتصال راه آهن باری نیز به فرودگاه گرفته شده است و این برنامه ها، همگی با سرعت بسیار مناسبی در حال مدیریت و اجرا می باشد تا به زودی این فرودگاه طبق برنامه از پیش تعیین شده در سال 2040 به دومین دروازه اروپا تبدیل شود.

تهیه کننده خبر: 
اشمیت شایتزینگر
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/1084

افزودن دیدگاه جدید