سروصدای فناوری بارگیری کانتینری نیوزلندی ها در نمایشگاه اروپا

شناسه خبر: 
171129962
واحد اخبار خارجی تارنمای ایران چهار راه:
در نمایشگاه اینترمدل اروپا کارشناسان نیوزلندی وسیله ای که به اسم شرکت خودشان یعنی Bison C-Lift نامیده می شود را که وسیله ای قابل حمل است برای بارگیری کانتینرهای سنگین و سبک بر روی کامیون ها می باشد را به معرض نمایش گذاشتند.
سروصدای فناوری بارگیری کانتینری نیوزلندی ها در نمایشگاه اروپا - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

Bison C-Lift شرکتی است که در ماه آگوست راه اندازی شده است و دراین زمان کوتاه بسیار با استقبال روبرو شده است.

همگان آگاهند که وسایل حمل و بلند کردن کانتینرها برای بارگیری بر روی کامیون ها گران قیمت و سنگین هستند و اکنون نیوزلندی های این وسایل را با وسیله ای بسیار سبکتر و کوچکتر و بسیار اقتصادی تر که به راحتی قابل جابجایی است، جایگزین کرده اند و همین امر سبب استقبال مهندسان و بسیاری از کارشناسان قرار گرفته است. این وسیله در هر محلی قابل انتقال است و درآنجا کانتینر را بلند کرده و بر روی کامیون قرار می دهند. این وسیله سبب می شود که رشد استفاده از کانتینرها بدون قراردادن کانتینر بر روی پایه ها را رشد خواهد داد. نخستین سفارشها ازاین دستگاهها ساخته شده و در خاورمیانه و آمریکای جنوبی شروع به کار خواهند کرد.

مهندسان شرکت Bison C-Lift، بیصبرانه منتظر، نمایشگاه اروپا هستند تا بتوانند با تمامی دست اندرکاران صنعت حمل اروپا در تماس مستقیم برای ارائه فناوری نوین خود باشند.

تهیه کننده خبر: 
اشمیت شایتزینگر
ویراستار: 
شاهین گیلاوند
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/962

افزودن دیدگاه جدید