توسعه شبکه حمل و نقل آلمان با راه اندازی هاب دوم

شناسه خبر: 
171107920
واحد اخبار خارجی تارنمای ایران چهار راه:
شرکت پالت ویز (PalletWays) با ساخت یک هاب در جنوب آلمان شبکه سرویس دهی حمل و نقل بین المللی خود در جنوب آلمان را توسعه می دهد.
توسعه شبکه حمل و نقل آلمان با راه اندازی هاب دوم - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

پس از باز شدن نخستین هاب در منطقه Hessian Knüllwald-Remsfeld که با موفقیت همراه بود این شرکت قصد تأسیس هاب دوم را در نزدیکی مونیخ درنزدیکی شهر Neufahrn دارد. این هاب دوم علاوه برای پذیرش محموله های بین المللی، محموله های عمومی را برای جنوب آلمان به راحتی برنامه ریزی و کنترل نماید تا با دقت و سرعت بیشتری این حمل ها صورت گیرد و البته این کار ارزش فراوانی برای کشورهای حوزه جنوب اروپا دارد.

نزدیکی این مرکز به مراکزحمل و نقل به اتریش و اسپانیا و ایتالیا سبب می شود که سرعت حمل و نقل با استفاده از این هاب در حدود یک روز بطور میانگین کاهش بیابد. این هاب جنوب – شرقی فرصت های زیادی را برای دستکم 20 شرکت عضو شبکه حمل با پالت ویز در منطقه باواریا ایجاد خواهد کرد.نخستین هاب این شرکت به دلیل کاهش زمان و هزینه سبب رشد زیادی درمیان شرکت های حمل و نقل منطقه شده است.

شرکت پالت ویز (PalletWays) که در سال 2011 در هامبورگ با 18 کارمند آغاز به کار کرده است،  بزرگترین کارکردش سرمایه گذاری در صنعت حمل و نقل است که از هنگام توسعه هاب مرکزی هامبورگ تا الان ده میلیون یورو در صنعت حمل و نقل داخلی آلمان سرمایه گذاری کرده است.

تهیه کننده خبر: 
اشمیت شایتزینگر
برگردان: 
سام پرتوی
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/920

افزودن دیدگاه جدید