ایجاد کارخانه بسته بندی با تعریف استاندارد سبب ایجاد امنیت در حمل می شود

شناسه خبر: 
2001301364
واحد اخبار خارجی تارنمای ایران چهار راه:
در یکی از سفارش های دریافتی برای حمل کالا برای مشتری، نوع کالا مواد شیمیایی خطرناکی اعلام شده بود و برگه اطلاعات ایمنی کالا نیز نشان می داد کالا دارای خورندگی فلزی بسیار سریع و بالاست و خطر ترکیب با سایر مواد نیز دارد. مجبور شدیم ایمیلی تهیه کرده و برایشان ارسال کنیم.
ایجاد کارخانه بسته بندی با تعریف استاندارد سبب ایجاد تأمین امنیت در حمل می شود - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل و گردشگری ایران چهارراه

متن ایمیل خیلی ساده بود: بنا بر برگه اطلاعات ایمنی کالا، کالای شما خورندگی بسیار زیادی دارد و حمل آن بصورت هوایی دارای ریسک بسیار بالایی می باشد و تقریبن ایرلاینی نیست که محموله شما را حمل نماید، بنابراین پیشنهاد می دهیم از حمل و نقل دریایی و استانداردهای لازم آن استفاده نمایید.
دو ساعتی از ارسال ایمیل نگذشته بود که پاسخ ساده ای دریافت کردیم: ما برای ایجاد صادرات هوایی، شرکت بسته بندی را تأسیس کردیم و بسته بندی خاصی برای این کالای خاص ایجاد کرده ایم. لطفن در زیر استعلام هایتان از شرکت هوایی عنوان نمایید محصول تولیدی شرکت ... می باشد.
واحد قیمت دهی بارهای هوایی، به توصیه آنها اینکار را انجام داد و نتیجه بسیار جالب بود. تمامی شرکت های هوایی با ذکر اینکه قیمت حمل با فرض اینکه محموله توسط خود شرکت سازنده و در بسته بندی شرکت سازنده قصد ارسال دارد،ارسال می گردد. تست های فنی بسته بندی این نوع محموله با بسته بندی شرکت سازنده ثبت شده و مورد قبول این ایرلاین می باشد.
بسته بندی رسید، جعبه ای که در عکس می بینید و درونش نوعی فوم نیمه لاستیکی که بر روی آن جانمایی های در دو طرف شبیه بطری های بزرگ شیشه ای شده بود، بگونه ای که با بسته شدن درب چوبی جعبه هر بطری از سمت راست و چپ درون فوم لاستیکی که اندازه بطریهای بصورت قرینه در آن تعبیه شده بود قرار می گرت. بیرون فوم لاستیکی  یک توری فلزی قرار داشته که مانع حرکن فوم لاستیکی در جعبه می شد. این بسته بندی محافظ 70  شیشه درون جعبه بود.
ارزش کالا 144 هزار دلار و جزو صنایع خاص و بالادست.
مقصد کشور ژاپن.

تهیه کننده خبر: 
کاوش ساعی
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل و گردشگری ایران چهارراه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/1364

افزودن دیدگاه جدید