اولین کاپیتان زن کشتی های LNG آغاز به کار کرد

شناسه خبر: 
1810211294
واحد اخبار خارجی تارنمای ایران چهار راه:
شرکت BW LNG از گروه شرکت های کشتیرانی BW سنگاپور روز گذشته اعلان کرد که کاپیتان تیتانا پلنتا، بر روی عرشه کشتی BW GDF Suez Everett شروع به فعالیت نموده است.
اولین کایپیتان زن کشتی های LNG آغاز به کار کرد- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

این کاپیتان در سال 2001 کار خود را بصورت یک ملوان ساده بر روی کشتی های شرکت کشتیرانی برگست نروژ پس از فارغ التحصیلی از مرکز دریانوردی لیتوانی شروع کرد.
او در آخرین مصاحبه اش ازچهار سال کار در حین درس در مرکز دریانوردی لیتوانی، می گوید و اینکه او زمان زیادی را برای یادگیری و مکاتبات دریایی گذرانده است تا توانسته است در شرکت کشتیرانی نروژی شروع به کار نماید.
او در ادامه می گوید، پس از کار در کشتیرانی نروژ احساس کردم هنوز خیلی چیزها هست که باید آموخت از این روی به مرکز دریانوری لوید رفتم و مدارج عالیتر را گرفتم و نخست بر روی کشتی های LPG  و سپس LNG شروع به کار کردم. او افزود بهترین تجربه کاریم ارتقا خودم به مدیریت ارشد دریایی در دفتر دریایی اسلو در نروژ در سال 2017 بوده است. او می گوید برای کاپیتان بودن علاوه بر داشتن یک مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در این زمینه باید سالها تجربه سفر دریایی در تمام حالت ها را داشته باشی تا بتوانی از پس این مسئولیت برآیی.
او اکنون بر روی کشتی سنگاپور بعنوان کاییتان فعال شده است و شاید حرکت او، به زودی سبب ورود بسیاری دیگر از زنان کاپیتان بر روی کشتی LNG باشیم.

تهیه کننده خبر: 
سینا تبریزی
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/1294

افزودن دیدگاه جدید