کرونا، پروازهای رفت و برگشت ایران به چین را نیز متوقف کرد

شناسه خبر: 
2001311365
واحد اخبار داخلی تارنمای ایران چهار راه:
وزیر بهداشت ایران می‌گوید دولت تصمیم گرفته است پروازهای رفت و برگشت به چین را به‌خاطر شیوع ویروس کرونا در این کشور متوقف کند.
کرونا، پروازهای رفت و برگشت ایران به چین را نیزمتوقف کرد- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل و گردشگری ایران چهارراه

وزیر بهداشت اعلام کرد در جلسه اضطراری که با حضور وزرای راه و شهرسازی، امور خارجه، گردشگری و میراث فرهنگی، کشور و سخنگوی دولت برگزار شد، مقرر گشت پروازهای رفت و برگشت ایران به چین به طور موقت متوقف شود.
وزیر بهداشت گفت این تصمیم‌ها به طور موقت خواهد بود و تصمیم دائمی نیست و به محض تغییر در شرایط، اعلام خواهیم کرد. وی اما اعلام نکرد آیا این تصمیم از روز جمعه عملیاتی می‌شود یا نه.
ویروس کرونا در چین تاکنون منجر به مرگ ۲۱۳ نفر شده و بسیاری از غول‌های هواپیمایی، پرواز به چین یا از چین به خارج را متوقف کرده‌اند و کشورهای مختلف نیز از شهروندانشان خواسته‌اند به چین سفر نکنند. آقای نمکی می‌گوید متخصصان وزارت بهداشت در تمام مبادی ورودی کشور اعم از دریایی، زمینی و هوایی مستقر شده و تمام موارد را کنترل کرده‌اند و تا این لحظه موردی از ابتلا به ویروس کرونا گزارش نشده است.
به گفته وی قرار شده پروازهای ویژه‌ای برای ایرانی‌ها در چین در نظر گرفته شود که این افراد به کشور برگردند، اما همگی آنها در مبادی ورودی کشور به مدت دو هفته قرنطینه خواهند شد.

سرچشمه خبر: 
ایسنا و ایرنا
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/1365

افزودن دیدگاه جدید