مذاکرات کمپانی ATR با شرکت هواپیمایی آسمان

شناسه خبر: 
171206971
واحد اخبار داخلی تارنمای ایران چهار راه:
شرکت ATR تاکنون ۶ فروند هواپیما را بر اساس قرارداد منعقد شده به هواپیمایی «هما» تحویل داده است که ۴ فروند آن در می و ۲ فروند دیگر در اکتبر سال ۲۰۱۷ بوده است.
مذاکرات کمپانی ATR با شرکت هواپیمایی آسمان - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

مدیر فروش خاورمیانه و شمال آفریقای کمپانی ATR از مذاکره با شرکت هواپیمایی آسمان خبر می دهد اما به جزئیات آن اشاره خاصی نمی کند و در خصوص آخرین وضعیت تحویل هواپیما به هما می گوید : تا قبل از پایان سال ۲۰۱۷ دو فروند هواپیمای «ای تی آر» به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» تحویل داده خواهد شد .

میگو راپولیبا در خصوص خبری که چندی پیش رویترز مبنی بر تحویل ۸ فروند هواپیمای ای تی آر تا قبل از پایان سال ۲۰۱۷ منتشر کرد ، عنوان می کند : بر اساس برنامه ریزی شرکت ATR تا قبل از پایان سال ۲۰۱۷ ، دو فروند هواپیما به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» تحویل داده خواهد شد .

او با بیان اینکه تحویل هواپیماها به ایران ایر باعث مباهات و افتخار شرکت ATR است ، توضیح می دهد : شرکت ATR تاکنون ۶ فروند هواپیما را بر اساس قرارداد منعقد شده به هواپیمایی «هما» تحویل داده است که ۴ فروند آن در می و ۲ فروند دیگر در اکتبر سال ۲۰۱۷ بوده است که با تحویل دو فروند دیگر تا قبل از پایان سال ۲۰۱۷ میلادی تعداد هواپیماهای تحویل داده شده به «هما» به ۸ فروند خواهد رسید .

مدیر فروش خاورمیانه و شمال آفریقای کمپانی ATR در خصوص آخرین برنامه های این شرکت در سال ۲۰۱۸ عنوان می کند : در حال حاضر ما هیچ برنامه ای برای سال ۲۰۱۸ به جز تحویل هواپیماهای باقی مانده نداریم در همین راستا سعی می کنیم تعادل را در تحویل هواپیماهای باقی مانده (۱۲ هواپیما) که بایستی در سال ۲۰۱۸ تحویل داده شود را برقرار کنیم .

سرچشمه خبر: 
پرتال جامع اطلاعات تخصصی صنعت حمل و نقل
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/971

افزودن دیدگاه جدید