راه آهن ایران حرکت برای ۶۲ میلیون تن حمل بار

شناسه خبر: 
170422516
واحد اخبار داخلی تارنمای ایران چهار راه:
سعید محمد زاده در نخستین جلسه شورای هماهنگی مدیران راه آهن اعلام کرد: ارتقا بهره وری در راه آهن هرچند سخت اما دست یافتنی است.
راه آهن ایران حرکت برای ۶۲ میلیون تن حمل بار - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

مدیرعامل راه آهن تاکید کرد: مدیران ریلی باید در صدد افزایش حجم جابجایی بار و مسافر بدون تاخیر زمانی، باشند تا کسب بالاترین سهم کیفیت و ایجاد رضایت حداکثری در راه آهن صورت گیرد.مدیر عامل راه آهن با بیان اینکه راه آهن و حمل و نقل بدون ایمنی بی معناست تصریح کرد:در همین راستا باید بهره وری را در همه سطوح عملیاتی و افزایش دهیم.

در همین جلسه معاون وزیر راه و شهرسازی خاطر نشان کرد: برای دستیابی به سهم ۳۰ درصد حمل بار در بخش ریلی، بایستی امسال به حمل ۶۲ میلیون تن بار برسیم. وی خاطر نشان کرد: زیر ساخت مسیرهای ریلی کشور امروز آماده است تا بتوانند تردد واگن های باری و مسافری را برای تحقق اهداف برنامه ششم توسعه در خود سیر دهند.

مدیر عامل راه آهن در پایان گفت: اگر در راه آهن به دنبال افزایش درآمد هستیم باید ضمن افزایش تلاش و کار در جهت برنامه ریزی های توسعه ای اقدامات جدی صورت گیرد .توجه ویژه به ظرفیت‌های استانی و اتخاذ تصمیم‌های خوب از مواردی است که مدیران باید به آن اهتمام داشته و در جهت کاهش مسایل و مشکلات ریلی بیش از گذشته حساس تر عمل کنند.

تهیه کننده خبر: 
سام پرتوی
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/516

افزودن دیدگاه جدید