توسعه راه آهن، یکی از برنامه‌های زیربنایی دولت است

شناسه خبر: 
1806031163
واحد اخبار داخلی تارنمای ایران چهار راه:
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: در برنامه و لایحه ای که دولت به مجلس تقدیم کرده، توسعه راه آهن یکی از اولویت های اساسی کشور است.
توسعه راه آهن، یکی از برنامه‌های زیربنایی دولت است - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

حسینعلی امیری در حاشیه بازدید از برخی پروژه های گلپایگان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تعدادی از پروژه های گلپایگان نیازمند پیگیری های بخشی در وزارتخانه ها است.
وی افزود: در شرایطی که ترامپ از برجام خارج شده تکیه به امکانات و توانمندی های داخلی و به نتیجه رساندن هرچه سریعتر پروژه هایی که تعریف شده از ضرورت های غیر قابل اجتناب است. 
معاون پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد: اگر به توانمندی های داخلی متکی باشیم قطعا می توانیم به سلامت از آثار تحریم های احتمالی بیشتر آمریکا، عبور کنیم که این مهم نیازمند اتحاد، همدلی، وحدت و همکاری دولت و مجلس در جهت عبور از کارشکنی های آمریکا علیه توسعه ایران است.
وی یکی از برنامه های زیربنایی دولت را توسعه راه آهن دانست و تاکید کرد: در برنامه و لایحه ای که دولت تقدیم مجلس کرد، یکی از اولویت های اساسی کشور، توسعه راه آهن است.
امیری افزود: با توحه به اینکه راه آهن از زیرساخت های مهم توسعه است به عنوان یکی از اولویت های وزارت مسکن و شهرسازی تعریف شده و به طور قطع پروژه های مربوط به راه آهن که در مراجع ذیربط دولت تصویب شده، پیگیری خواهد شد.

سرچشمه خبر: 
ایسنا
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/1163

افزودن دیدگاه جدید