انتقال برخی پروازهای داخلی به فرودگاه امام

شناسه خبر: 
1806251187
واحد اخبار داخلی تارنمای ایران چهار راه:
وزارت راه و شهرسازی ایران اعلام کرده است که بخشی از پروازهای داخلی را از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام منتقل می‌کند.
انتقال برخی پروازهای داخلی به فرودگاه امام - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

شهرام آدم‌نژاد مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام گفته است:امسال بعد از افتتاح ترمینال سلام، بخشی از ظرفیت ترمینال موجود به پروازهای داخلی اختصاص داده خواهد شد در صورتی که ایرلاین ها از این طرح استقبال کنند، طرح توسعه دیگری را با مشورت مشاور در دست تهیه داریم که در صورت لزوم، یک کریدور کاملاً مجزا برای پروازهای داخلی احداث می‌شود. این تصیمی دارای موافقان و مخالفانی در بین کارشناسان است.
آنهایی که این انتقال را منطقی بر نمی شمارند مدعی هستند که فرودگاه امام باند کافی ندارد و همچنین از شهر تهران بسیار دور است. از طرفی این فرودگاه هم اکنون حتا قابلیت ارائه سرویس مناسب به پروازهای خارجی را هم ندارد و حال بارپروازهای داخلی را نیز بر دوش آن بیاندازیم منطقی نیست.
در مقابل مدافعان انتقال بخشی از پروازهای داخلی از فرودگاه مهرآباد به فرودگا امام می‌گویند افرادی که در تهران زندگی نمی‌کنند به دلیل اینکه بیشتر پروازهای خارجی به تهران است، مجبور هستند از فرودگاه امام به فرودگاه مهرآباد، برای پرواز به شهرهای خود در داخل ایران بروند اما انتقال بخشی از پروازهای داخلی به فرودگاه امام می‌توانند کار را برای این دسته از مسافران راحت‌تر کند.

تهیه کننده خبر: 
سام پرتوی
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/1187

افزودن دیدگاه جدید