کشتیرانی ایران به عضویت مؤسسه رده بندی B.V درآمد

شناسه خبر: 
170702670
واحد اخبار شرکتهای صنعت حمل و نقل تارنمای ایران چهار راه:
کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با حضور در شوراهای تصمیم گیری بین المللی و عضویت در مؤسسه رده بندی B.V پاریس، بار دیگر شاهد رخداد دیگری پس از اجرایی شدن برجام در عرصه جهانی بود.
کشتیرانی ایران به عضویت مؤسسه رده بندی B.V درآمد - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به دعوت رسمی مدیرعامل دفتر مرکزی مؤسسه رده بندی B.V در پاریس برای شرکت در اجلاس دوره ای شورای عمومی بین المللی موسسات رده بندی (در۲۹ ماه ژوئن) حضور یافت و با حضور وی در این اجلاس، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به عضویت مؤسسه رده بندی B.V در آمد.

در این اجلاس محمد سعیدی به معرفی توانمندی های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و تبادل نظر با سایر مالکان معظم و دست اندرکاران صنعت کشتیرانی پرداخت و همچنین درباره آخرین پیشرفتهای بانکی ایران با بانکهای بین المللی برای تسهیل در تجارت ایران با سایر کشورها به ویژه بانکهای اروپا سخن گفت.

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این نشست افزود: با توجه به وضعیت نامناسب بازار بین المللی کشتیرانی، افزایش هزینه های سوخت با سولفور پائین و محدودیتهای غیر منطقی وغیر اقتصادی و بیش از استانداردهای محیط زیستی، نگرانی های فراوانی برای آینده بازار کشتیرانی در سطح بین المللی بوجود آمده است.

لازم به ذکر است، دعوت و عضویت کشتیرانی در اجلاس مزبور با هدف استمرار و تداوم همکاریهای فی مابین انجام شد که اقدام به پذیرش عضویت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از مصادیق بارز تغییر رویکرد جهانی به تحولات جاری جمهوری اسلامی ایران پس از برجام و افتخار بزرگی در جوامع و محافل بین المللی دریایی برای گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود.

در این اجلاس مهندس کیان ارثی، مدیر عامل شرکت ملی نفتکش ایران نیز حضور داشت.  

همچنین در طول این اجلاس گزارشی از سوی مدیرعامل مؤسسه رده بندی از عملکرد B.V در بخش دریا، فراساحل، مباحث مهم و کلیدی همچون تبیین وضعیت فعلی کسب و کار در بازار کشتیرانی، سمت و سوی بازار، چشم انداز موجود و تحولات فنی در صنعت حمل و نقل دریایی ارائه کرد.

سرچشمه خبر: 
ایسنا
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/670

افزودن دیدگاه جدید