کاهش پروازهای ایرفرانس به ایران

شناسه خبر: 
1805031123
واحد اخبار شرکتهای صنعت حمل و نقل تارنمای ایران چهار راه:
به گزارش رویترز،شرکت هواپیمایی فرانسه،‌ ایر فرانس،اعلام کرد، به دلیل مشکلات اقتصادی از پاییز امسال تعداد پروازهای خود را به تهران کاهش می‌دهد.
کاهش پروازهای ایرفرانس به ایران - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

 این شرکت هوایی می گوید، فعالیت های دوسال گذشته این شرکت نشان می دهد که پروازها به تهران بازدهی مالی کافی ندارد. یک سخنگوی ایرفرانس گفته است: ایر فرانس این تصمیم را برای انطباق بیشتر برنامه خود با تقاضا اتخاذ کرده است.

رویترز مدعی است که، ایرفرانس خبر کاهش شمار پروازها به تهران را در آستانه تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مورد خروج احتمالی از توافق هسته ای با ایران اعلام کرده است. این در حالی است که سخنگوی شرکت ایرفرانس گفته است کاهش تعداد پروازها به تهران ارتباطی به تصمیم نهایی دونالد ترامپ درباره برجام ندارد.​

در همین حال یک دیپلمات اروپایی درباره خبر ایرفرانس به رویترز گفته است: این نشان می دهد چگونه نامشخص بودن سرنوشت توافق هسته ای بر رابطه تجاری با ایران تاثیر می گذارد.رویترز می گوید، حتی پیش از تهدید دونالد ترامپ بسیاری از بانکداران و بازرگانان نسبت به سفر به ایران و انعقاد قرار داد تجاری با این کشور تردید داشتند چرا که نگران تحریم های آمریکا هستند.

برگردان: 
کاوش ساعی
سرچشمه خبر: 
رویترز
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/1123

افزودن دیدگاه جدید