پدیده جدید حمل دریایی با مدیریت ژاپنی به نام شرکت کشتیرانی ONE

شناسه خبر: 
1804031085
واحد اخبار شرکتهای صنعت حمل و نقل تارنمای ایران چهار راه:
خطوط ژاپنی trio Kawasaki Kisen Kaisha، Mitsui O.S.K و Nippon Yusen Kabushiki Kaisha سرمایه گذاری خود را در یک سرویس کشتیرانی جدید به اسم Ocean Network Express با اسم مخفف ONE تکمیل کردند.
پدیده جدید حمل دریایی با مدیریت ژاپنی به نام شرکت کشتیرانی ONE - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

سرمایه گذاری دو میلیارد دلاری این سه شرکت در دوم آپریل سال 2018 تمام شد. گزارش ها می گویند کمک های مالی در ارزش بازار این سرویس جدید سرمایه گذاری خواهد شد. این سرمایه گذاری مشترک در 2 ژانویه سال 2017 در کشور سنگاپور تأسیس گردید و در اول آپریل سال 2018 آغاز به کار کرده است.

در این خط کشتیرانی شرکت های K line و MOL  هر کدام 31 درصد سهام این شرکت جدید را دارند و شرکت NYK 38 درصد از سهام را در اختیار دارد.

خط کشترانی جدید، ONE  دارای 230 فروند کشتی در ناوگان خود است و در مجموع 1.44 میلیون واحد کانتینر (TEU) را در دنیا جابجا می کند که بدین ترتیب ششمین شرکت حمل دریایی بزرگ دنیا محسوب می شود. این شبکه کشتیرانی دارای 85 سرویس به 200 بندرگاه در بیش از 100 کشور می باشد. هفته پیش بندرگاه بزرگ اوکلاند در ایالات متحده، اعلان کرده است که  آمادگی لازم  در پذیرش کانتینرهای این شرکت را دارا می باشد و ادغام این شرکت بندرگاهی ـدثیری در تصمیم گیری های کلان آن ندارد.

تهیه کننده خبر: 
کسرا قشقاوی
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/1085

افزودن دیدگاه جدید