لوفت هانزا بر بازار بارهوایی افریقا چنگ انداخت

شناسه خبر: 
1808201254
واحد اخبار شرکتهای صنعت حمل و نقل تارنمای ایران چهار راه:
با خریداری شرکت هواپیمایی بروکسل کارگو لوفت هانزا سهم خود در توزیع بار و مسافر در آفریقا را توسعه داد.
لوفت هانزا بر بازار بارهوایی افریقا چنگ انداخت - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

اولین بوئینگ شرکت بروکسل کارگو که به لوفت هانزا فروخته شده است، اول سپتامبر با کالاهایی که برخی از آنها یک ماه پیش برای این مسیر فضا رزروشده اند پرواز خواهد کرد.
خرید بروکسل کارگو ایرلاین به این معناست که 15 مقصد دیگر به هواپیمایی لوفت هانزا افزوده شده است که بیشتر آنها در غرب، شرق و مرکز آفریقا با پرواز مستقیم از بروکسل می باشند و البته با همکاری بین بروکسل کارگو ایرلاین، این شرکت بلژیکی که اکنون آلمانی مستقر در بلژیک محسوب می شود به 300 مقصد پروازی بوفت هانزا دسترسی پیدا می کند.
ناوگان بروکسل ایرلاین کارگو با 10 هواپیمای پهن پیکر و 43 فروند هواپیمای باریک پیکر به ناوگان هوایی باری لوفت هانزا افزوده می شود.
هواپیمای بروکسل ایرلاین پنجمین شرکت هوایی از نظر جابجایی مسافر است که ناوگان باری هوایی خود را به لوفت هانزا سپرده است و هر دو شرکت مدعی هستند این حرکت سبب اتصال نزدیک به 450 مسیر پروازی ترابری به یکدیگر می باشد. بعلاوه لوفت هانزا که با یک سرمایه گذار واسطه به اسم، ایرولوجیک با  شرکت دی اچ ال اکسپرس همکاری دارد به زودی دامنه سرویس دهی به دی اچ ال را نیز با این خرید گسترش خواهد داد.
مقصد های جدید به شبکه
Lufthansa Cargo عبارتند از: بانجول (BJL، گامبیا)، کناکری (CKY، گینه)، فریتاون (FNA، سیرالئون)، مونروویا (ROB، لیبریا)، ابیدجان (ABJ، ساحل عاج)، آکرا (ACC ، غنا)، Ouagadougou (OUA، بورکینافاسو)، Lomé (LFW، Togo)، Cotonou (COO، بنین)، Douala (DLA، کامرون)، Yaounde (NSI، کامرون)، Kinshasa (FIH، جمهوری دموکراتیک کنگو) Entebbe (EBB، Uganda)، Kigali (KGL، رواندا).

تهیه کننده خبر: 
گودرز محمدنیا
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/1254

افزودن دیدگاه جدید