قرار داد اچ اچ آی سی (HHIC) فیلیپین، نشانه بهبود وضعیت ساخت کشتی در جهان

شناسه خبر: 
170506544
واحد اخبار شرکتهای صنعت حمل و نقل تارنمای ایران چهار راه:
قرار داد اچ اچ آی سی (HHIC) فیلیپین از زیر مجموعه های ساخت و تعمیر شرکت صنعتی کشتی سازی هانجین، برای ساخت یک جفت کشتی افراماکس به ظرفیت 114000 DWT برای حمل نفت خام، نشانه بهبود وضعیت کشتی سازی جهانی ارزیابی شده است.
قرار داد اچ اچ آی سی (HHIC) فیلیپین، نشانه بهبود وضعیت ساخت کشتی در جهان - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهار راه

از ویژگی های این کشتی ها طول 249.9 متر و 44 متر پهنای آنها می باشد و تانکرها در انطباق با استاندارد IMO درجه 3 مورد تأیید سازمان دریایی بین المللی می باشد.

قرارداد این افراماکس ها که برای مشتری نامعلومی هست، پس از قراردادهایی که برای ساخت یک کشتی 300000 DWT مدل VLCC برای حمل نفت خام با یک شرکت حمل و نقل آمریکایی در ماه ژانویه امضا شده است و قرارداد بازسازی چهار کشتی VLCC با ظرفیت 3200000 DWT شده است، قرار می گیرد و حکایت از حرکت رو به افزایش سفارش های ساخت و بازسازی در صنایع کشتیرانی دارد.

شرکت اچ اچ آی سی معتقد است چالش ها در بازار صنعت کشتی سازی فراوان هستند، اما در این بازار این اتفاق را می توان به فال نیک در سال پیش روی ارزیابی کرد و این شرکت تلاش دارد که کماکان سرویس خود برای مشتریانش را توسعه دهد.

این شرکت اذعان داشته است در حال مذاکره با چندین شرکت دیگر برای گرفتن سفارش ساخت کشتی می باشد اما به نام وملیت آنها اشاره ای نکرده است.

تهیه کننده خبر: 
کسرا قشقاوی
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهار راه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/544

افزودن دیدگاه جدید