قرارداد گیلاس شیلی با قطر ایرویز

شناسه خبر: 
1801041016
واحد اخبار شرکتهای صنعت حمل و نقل تارنمای ایران چهار راه:
در کشورهای شرق دورمانند چین وهنگ کنگ مصادف با سال نو چینی، یکی از بهترین هدیه ها بردن یک جعبه گیلاس شیلیایی می باشد.
قرارداد گیلاس شیلی با قطر ایرویز- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

به همین منظوراز میان ماه دسامبر و نوامبر قراردادهایی بین شرکت قطر ایرویز و شرکت گیلاس شیلی برای حمل این محصول از سانتیاگوی شیلی به شانگهای، گوانگژو و هنگ کنگ بسته شده است.
این قرارداد برای حمل 1400 تن گیلاس شیلی به مقاصد ذکر شده می باشد. اما همه برنامه ریزی و ذخیره سازی و سپس بسته بندی مناسب در فرودگاه حمد قطر انجام می گیرد. انبارهای این فرودگاه با داشتن امکان خنک کنندگی چند لایه و بسیار پیشرفته یکی از بهترین گزینه های برای زنجیره تأمین میوه های تازه و سالم می باشد. چینی ها می توانند با سفارش سریع السیر گیلاس شیلی برای بازار چین، با حمل سریع هواپیمایی قطر ظرف دو تا سه روز محصول خود را سالم و تازه دریافت نمایند. گیلاس شیلی از محبوب ترین میوه ها در شرق دور است.
نکته جالب حضور یک تیم کامل کارشناس غذایی و آب و هوایی است که محصولات ارسالی را از ابتدا تا رسیدن به مقصد از نظر دمای نگهداری و تازگی کنترل می نماید.
هم اکنون نزدیک به 64 کانتینر یخچالی مخصوص هواپیما که می توانند بین دمای 4 درجه تا منفی 25 درجه را بنا بر نیازـدمین کند در فرودگاه حمد برای این امر موجود است که ممکن است 30 دستگاه دیگر نیز به این کانتیرهای یخچالی هوایی افزوده شود.

تهیه کننده خبر: 
شاهین گیلاوند
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/1016

افزودن دیدگاه جدید