عنوان دومین خط هوایی جهان از سوی خوانندگان روس نشریه مسافرتی نشنال جیوگرافی به ایرفلوت رسید

شناسه خبر: 
161112193
واحد اخبار شرکتهای صنعت حمل و نقل تارنمای ایران چهار راه:
ایرفلوت از سوی خوانندگان روسی نشریه مسافرتی نشنال جئوگرافی به عنوان دومین ایرلاین جهانی و پیشتاز بدون رقیب پروازهای هوایی داخلی روسیه برگزیده شده است.

ایرفلوت پشت سر خط هوایی امارات که همچوایرفلوت یک خط هوایی چهار ستاره است و صاحب جایزه جهانی ایرلاین ها به اسم World Airline Awards که توسط یک آژانس معتبر بین المللی در زمینه رتبه بندی های هوایی به نام Skytrax، اهدا می شود را دارا می باشد، قرار گرفته است. ایرفولت پیشتر از خطوط هوایی مشهوری همچو ایر فرنس، کی ال ام، خط هوایی کره، لوفت هانزا، خط هوایی ترکیه (ترکیش ایرلاین) و اتحاد( خط هوایی 5 ستاره از نظر Skytrax) قرار گرفته است.

در بازار روسیه، ایرفلوت 56 درصد بازار هوایی را در دست دارد و سال دوم است که در این نظرسنجی در جایگاه دوم قرار می گیرد. چندین بار احتمالش وجود داشت که ایرفلوت جایگاهش را به رقیبش بدهد اما در نهایت در جایگاه دوم تکیه زد. رقیب ایرفلوت یک گروه از زیر مجموعه های خود ایرفلوت به نام پوبدا (Pobeda) بوده است که پروازهای ارزان  قیمت را در روسیه  ارائه می دهد.

خوانندگان روس نشنال جئوگرافی از 8 سپتامبر تا 9 نوامبر فرصت داشتند که در 23 دسته بندی مختلف مقاصد  گردشگری نظرهای خود را به این نشریه بفرستند. اینگونه نظرسنجی از سال 2011 صورت می گیرد.

درباره ایرفلوت

ایرفلوت سردمدار خطوط هوایی روسیه است و یکی از گروههای هوایی بزرگ در اروپاست. در سال 2015 این خط هوایی  به همراه شرکت های زیر مجموعه آن 26/1 میلیون مسافر را به مقاصد گوناگون حمل کرده است که در نوع خودش یک رکورد برای شرکت های هوایی روس می باشد. این شرکت عضو افتخاری SKYTEAM در اتحادیه خطوط هوایی می باشد و به همراه زیر مجموعه و شرکای خود به 1057 مقصد در 179 کشورسرویس هوایی ارائه می دهند. ایرفلوت یکی از جوانترین خطوط هوایی است که متشکل از 190 فروند ایرباس، بوئینگ و سوخو می باشد.

ایرفلوت در بین برترین های صنعت هوایی به ایمن ترین خط هوایی شهرت دارد که این موضوع را توسط European Community Safety Assessment of Foreign Aircraft (SAFA) تأیید شده است و در مقایسه با خطوط هوایی هم سن  سال این ایرلاین بسیار قابل توجه است.

ایرفلوت در سال 2016 توسط Skytrax به دلیل خدمات مناسب مسافری موفق به دریافت چهار ستاره گشت و در شرق اروپا برای پنجمین بار موفق به دریافت جایزه گردید. در سال 2015 ایرفلوت جزو ده خط هوایی برتر دنیا بوده است.

تهیه کننده خبر: 
اشمیت شایتزینگر
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهار راه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/193

افزودن دیدگاه جدید