رشد فعالیت هپگ لوید با طعم قهوه

شناسه خبر: 
161124212
واحد اخبار شرکتهای صنعت حمل و نقل تارنمای ایران چهار راه:
قهوه یکی از پر معامله ترین محصولات دنیا است. هر ساله حدود نه میلیون تن قهوه در دنیا تولید و به کشورهای مختلف ارسال می گردد.
هپگ لوید

از هر صد کانتینری که از دانه قهوه یا پودر قهوه پر شده است یکی از آنها متعلق به هپگ لوید است و این رقم مدام در حال افزایش است و هپگ لوید نیز تمرکز خود را بر روی این محصول و حمل آن قرار داده است. هپگ لوید بعنوان یکی از بزرگترین شرکت های حمل و نقل دریایی در حال حاضر به شدت در حال فعالیت در بازار قهوه می باشد.

تورستن هیسر مدیر بازرگانی هپگ لوید می گوید: قهوه محصول بسیار حساسی است. مشتریان ما در سرتاسر دنیا مایل هستند این محصول، بسیار دقیق و با کیفیت مناسب حمل شود.

هپگ لوید در همین راستا فعالیت و تردد خود به کشورهای اصلی تولید و صادرکننده قهوه یعنی آمریکای جنوبی و آسیا افزایش داده است. شرکت برای رشد در این حوزه، بخش فروش و خدمات به مشتری خود در دفاتر و نمایندگی های این شرکت در کشورهای تولید کننده قهوه جهت، کسب بازار بیشتر افزایش داده است و با سرویس و انعطاف خاصی بطور تخصصی خود را در این حوزه به صادرکنندگان می شناساند. هپگ لوید سرویس خاص مشتریان حمل قهوه را نیز در مجموعه خود راه اندازی کرده است تا بتواند سرویس لازم برای این محصول فراهم نماید و تجربیات خود در این زمینه را بعنوان بخشی از فعالیت های علمی برای حمل قهوه ثبت نماید.

بعنوان مثال هپگ لوید در کشور برزیل بزرگترین تولید کننده قهوه در جهان، سروس مشتری راه اندازی کرده است به نام میز مخصوص به صادرکنندگان قهوه و از طرفی دیگر در بندر هامبورگ که دروازه ورود قهوه به اروپا محسوب می شود در حال حاضر خدمات به مشتریان به نام میز مشتریان وارد کننده قهوه نیز راه اندازی شده است.

هیگ لوید ظروف فولادی خاصی برای حمل قهوه تهیه دیده است که با ریختن قهوه در آن، هنگام حمل مانع تغییر بو و تأثیر رطوبت بر روی قهوه می شود و بدین سان، مشتریان قهوه رضایت کاملی را از حمل محموله های قهوه در این ظروف فلزی دارند.

بازا قهوه به شدت در آسیا در حال رشد است و کشورهایی همچون، چین، ژاپن و کره به میزان تقاضای خود برای قهوه افزوده اند، بر همین اساس هپگ لوید نیز به سرویس خود برای مشتریان این کشورها افزوده است و در این سرویس ها با انعطاف مناسب قیمتی و حمل با کیفیت بیشتر در حال پیشی گرفتن از سایر خطوط است.

هپگ لوید برای معرفی خود بعنوان یکه تاز عرصه حمل قهوه در دنیا، با حمایت مالی میز گردی در 22 نوامبر در بالین هاس، برگزار نمود که در آن از تمامی پژوهشگران، معامله گران و تولید کنندگان فعال در قهوه دنیا دعوت کرده بود تا در این گردهمایی شرکت نمایند و چشم انداز آینده مصرف قهوه در دنیا را بررسی نمایند.

بیگمان هپگ لوید با شتابی روز افزون و در حالیکه رکود در بازار کانتینری حاکم است به سمت بازار پر اشتهای قهوه پیش می رود. شاید روزی نه چندان دور، بوی قهوه، بوی سازمانی شرکت کشتیرانی هپگ لوید گردد.

تهیه کننده خبر: 
کاوش ساعی
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهار راه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/212

افزودن دیدگاه جدید