تغییر سرویس در خلیج فارس و شرق آفریقا CMA CGM Rejigs هند

شناسه خبر: 
160710133
واحد اخبار شرکتهای صنعت حمل و نقل تارنمای ایران چهار راه:
شرکت فرانسوی CMA CGM اقدام به سازماندهی مجددی درسرویس نورا اکسپرس و سواحیلی خود از ساحل هند نموده است و تغییراتی را در سرویس خود بین هند و خلیج فارس و شرق آفریقا سبب شده است.
CMA CGM

این عملیات تغییری جدید با چهار فروند کشتی با ظرفیت 2200 کانتینر واحد (20 فوت) بصورت توقف سرویس نورا اکسپرس به بندر سلاله صورت گرفته است و سرویس بندر موندرا (Mundra) در 24 جولای و بندرویکتوریا در 31 جولای جایگزین آن خواهد گردید. علاوه بر این سرویس 18 روزه حمل و نقل دریایی از موندرا به بندر موگادیشو در سومالی نیز از سر گرفته می شود. همچنین از این به بعد سرویس هفته ای دو بار کشتیرانی از بندر ویکتوریا به هند و اروپا به هفته ای یک بار تغییر می کند.

سرویس نورا اکسپرس بندرگاههای جدیدی را پوشش می دهد که مسیر آنها بصورت موندرای هند، خورفکان (امارات)، جبل علی (امارات)، مومباسا (کنیا)، موگادیشو (سومالی)، بندرویکتوریا (استرالیا) و موندرای هند خواهد بود.

عملیات سرویس سواحیلی که با شش فروند کشتی با ظرفیت 2700 واحد کانتیر (20 فوت) بندرگاه های هند را به خلیج فارس و سپس تانزانیا متصل می کرده است با افزوده شدن موندرا و بندرویکتوریا به آن به سرویس نورا اکسپرس متصل شده است. اما عملیات سواحیلی از 21 جولای، با یک چرخش سرویس از بندر نواشوا در هند شروع شده و به بندر خورفکان امارات و سپس جبل علی می رود و پس از آن راهی بندر لانگونی (Longoni) از مجمع الجزایر کومور، دارالسلام در تانزانیا، زنگبار و ناکالا در موزامیبک می شود و این سرویس هر دو هفته یکبار صورت می گیرد.

برگردان: 
شاهین گیلاوند
ویراستار: 
کاوش ساعی
سرچشمه خبر: 
CMA CGM
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/133

افزودن دیدگاه جدید