تصمیم هیأت مدیره ایران چهارراه بر تغییر رویه در فضای مجازی

شناسه خبر: 
170822773
واحد اخبار شرکتهای صنعت حمل و نقل تارنمای ایران چهار راه:
هیأت مدیره تارنمای ایران چهارراه در جلسه این هفته خود، تصمیم های زیر را در مورد ارائه اخبار اتخاذ نموده است:
تصمیم هیأت مدیره ایران چهارراه بر تغییر رویه در فضای مجازی - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
  1. زین پس به هیچ عنوان اخبار و تصاویر حمل و نقل بصورت روزانه در سایر گروههای تلگرامی منتشر نخواهد شد و فقط هر هفته کپسول خبری از فهرست اخبار یک هفته با پیوند هر خبر برای سایر گروهها برای مدت کوتاهی ارسال خواهد شد.در صورت علاقه مند بودن به دریافت اخبار، تحلیل، گفتگو و گزارش بطور روزانه می توانید بطور مستقیم عضو کانال پایگاه خبری صنعت حمل و نقل و گردشگری شوید.
  2.  بازپخش و دعوت دوستان و همکاران ما در این صنف از سوی هموندان (اعضای) کانال تلگرامی در صورت مفید بودن مطالب بلامانع می باشد و این بزرگواران، با مهر خود می توانند سبب شناساندن ما به همکاران ما در صنعت شوند که پیشاپیش از این بزرگواران سپاسگزاریم.
  3. ایران چهارراه و اعضای آن بر آن هستند که تمرکز خود را بر روی توسعه سایت در فاز دوم از 11 فاز دردست اقدام بگذارند. در صورت داشتن نقطه نظری می توانید با کارشناسان ما در پیوند مدیران واحدها در تارنما با ما در ارتباط باشید.
  4. گروه تلگرامی ایران چهارراه تا ماه آینده مسدود خواهد شد.
  5. موارد ذکر شده در بالا تا هفته دیگر اجرایی خواهد شد و این هفته، آخرین هفته بازنشر خبر و دعوت از سایر علاقه مندان بطور مستقیم برای پیوستن به کانال می باشد.
تهیه کننده خبر: 
کاوش ساعی
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/773

افزودن دیدگاه جدید