ترنسدک (Transdek) انگلستان، انقلابی در ساخت تجهیزات بارگیری و سکوهای انبار

شناسه خبر: 
171201966
واحد اخبار شرکتهای صنعت حمل و نقل تارنمای ایران چهار راه:
شرکت Transdek زمان زیادی است که با مهندسان طراح خود به بسیاری از انبارهای کارخانه های گوناگون در انگلستان و اتحادیه اروپا خدمات میدهد.
ترنس (Transdek) انگلستان، انقلابی در ساخت تجهیزات بارگیری و سکوهای انبار - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

اکنون این شرکت با راه اندازی وب سایتی تمامی تجربه های پیشین خود را که کسب کرده با فناوری اطلاعات آمیخته است تا شرکت هایی که مشکلات مشابه ای دارند، با مطرح کردن آن مشکلات راهکار را همان زمان دریافت نمایند و سپس محصولات خود را از این شرکت سفارش دهند.در واقع آنها فرمی هوشمند طراحی کردند که پرسش های هوشمندی را از شما می پرسد و شما با پاسخ به آنها بهترین راهکاری که موجود است و سایرین در حال استفاده هستند را دریافت خواهید کرد و البته برآورد هزینه و خرید تجهیزات و نصب از سوی این شرکت در پروسه بعدی خواهد بود. شرکت تخصص اش هوشمند سازی و تجهیز سکوهای ابنارها با تجهیزاتی است که سرعت بارگیری و تخیله را بسیار کاهش می دهد و برآوردهای این شرکت بر اساس آماری سرعت بارگیری و تخلیه و صرفه جویی زمانی و هزینه را بین 20 تا 50 درصد عنوان کرده است.

اگر مشکل شما خاص و جدید باشد، مهندسان و طراحان آن شرکت بر روی آن کار می کنند و سپس در زمان مناسب برآورد قیمت و بهترین راهکار را به شما ارائه می دهند.

شرکت Transdek با وب سایت جدیدش که به Transdek.com معروف است هم اکنون بسیاری از انبارهای انگلستان و استرالیا را زیر پوشش خود دارد و از پیشگامان این صنعت جدید در اروپا می باشد. این سایت از محصولات این شرکت فیلم هایی نیز بصورت آنلاین قرارداده است تا با نحوه کارکرد محصولاتش و توانمندی هایش مشتریان آشنا شوند.

تهیه کننده خبر: 
اشمیت شایتزینگر
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/966

افزودن دیدگاه جدید