برگزیدن سه شرکت ساخت کشتی برای ساخت مگا کشتی های کانتینری سازگار با محیط زیست توسط کشتیرانی هیوندایی

شناسه خبر: 
1806051167
واحد اخبار شرکتهای صنعت حمل و نقل تارنمای ایران چهار راه:
شرکت کشتیرانی هیوندایی در 10 آپریل خواستار ارسال پروپوزال ساخت کشتی از سوی کشتی سازان گردید و پس از دریافت برگه های پیشنهادهای فنی و قیمتی از سوی کشتی سازان برای ساخت 20 فروند کشتی بسیار بزرگ، بر اساس قیمت، تاریخ تحویل و نوع سازگاری آنها با محیط زیست سه شرکت سازنده کشتی را انتخاب کرده است.
برگزیدن سه شرکت ساخت کشتی برای ساخت مگا کشتی های کانتینری سازگار با محیط زیست توسط کشتیرانی هیوندایی - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

نخستین شرکت کشتی سازی، شرکت مهندسی کشتی سازی دوو بوده است که 8 فروند کشتی با ظرفیت 23000 واحد کانتینری را می بایست برای کشتیرانی هیوندایی بسازد.
دومین شرکت کشتی سازی، شرکت صنایع سنگین سامسونگ با سفارش 5 فروند کشتی با ظرفیت 23000 واحد کانتینری است.
هر دوی این کشتی سازان سفارش های خود را در سه ماهه دوم سال 2020 به شرکت کشتیرانی هیوندایی تحویل خواهند داد.
سومین شرکت کشتی سازی، صنایع سنگین هیوندایی می باشد که سفارش 8 کشتی با ظرفیت 14000 واحد کانتینری را دریافت کرده است که گویا این شرکت از سه ماهه دوم سال 2021 این کشتی ها را به کشتیرانی هیوندایی تحویل خواهد داد.
هیوندایی یک کمیته مهندسی و اقتصادی را مسئول بررسی پیشنهادات و بررسی جزئیات این سفارش ها نموده است و اعلان کرده است پس از نهایی شدن و پیش از امضا در مورد قیمت و نوع ساخت و استانداردها را اعلام خواهد کرد.

برگردان: 
کاوش ساعی
سرچشمه خبر: 
www.forwardernews.com
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/1167

افزودن دیدگاه جدید