آمازون، هواپیمایی اطلس را برگزید

شناسه خبر: 
170308422
واحد اخبار شرکتهای صنعت حمل و نقل تارنمای ایران چهار راه:
هلدینگ بین المللی اطلس هوایی اعلان کرده است که شرایط لازم اعلان شده از سوی شرکت بزرگ آمازون، برای حمل هوایی محموله های مشتریان آمازون را فراهم کرده است.
آمازون، هواپیمایی اطلس را برگزید - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

در اوایل ماه مارس آمازون اعلان کرده بود که قصد دارد برای خدمات هوایی محموله های خود در سرتاسر آمریکا یک شرکت هوایی را برگزیند و پس از آن بسیاری گمان زنی ها و ارزیابی ها توسط موسسه های گوناگون صورت گرفت تا اینکه اطلس هوایی امروز اعلان کرد که این شرکت بعنوان شرکت هوایی پشتیبان آمازون در حمل و نقل هوایی محموله های این شرکت برگزیده شده است.

در جزئیات این قرارداد ذکر شده است که اطلس هوایی، با 20 فروند بوئینگ 767-300 از اوایل نیمه دوم سال جاری خدمات را برای آمازون شروع می کند و این سرویس شامل انبارهای خشک، نگهداری هواپیماها، خدمه، تعمیر هواپیماها و بیمه کالاها و هواپیماها می باشد و از سال 2018 این شرکت تمامی حمل های هوایی آمازون را بر عهده خواهد گرفت. گویا مدت این قرارداد در مرحله  نخست ده سال می باشد.

ویلیام جی فلین مدیر ارشد اطلس هوایی می گوید که از این قرارداد و رابطه استراتژیک بلند مدت بسیار هیجان زده است و امیدوار است شرکت اطلس هوایی کمک بزرگی به نفوذ هر چه بیشتر و ارائه سرویس سریعتر به آمازون نماید.

مدیر اجرایی شرکت اطلس هوایی، می گوید، با توافق صورت گرفته با آمازون در صورت نیاز بیشتر به هواپیما به دو صورت اجاره یا خرید هواپیمای باری، کار را با آمازون ادامه خواهیم داد. در این راستا گروهی از نیروهای هر دو شرکت روند آماده سازی، ارسال هوایی، دریافت و توزیع را زیر نظر می گیرند تا این تجربه و مشکلات و راه حل ها در مسیرانجام کارها، بخوبی بررسی شود تا کیفیت کار بهبود یابد.

در مورد قیمت توافق شده دو شرکت هنوز رقمی اعلان نشده است اما دو طرف مدعی هستند علاوه بر منفعت اقتصادی شروع این تجربه را دوست دارند.

تهیه کننده خبر: 
مارکوس آمرسترانگ
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهار راه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/422

افزودن دیدگاه جدید