بایگانی اخبار

بخشی از عنوان را وارد نمائید.

ایجاد کارخانه بسته بندی با تعریف استاندارد سبب ایجاد امنیت در حمل می شود

ایجاد کارخانه بسته بندی با تعریف استاندارد سبب ایجاد تأمین امنیت در حمل می شود - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل و گردشگری ایران چهارراه
در یکی از سفارش های دریافتی برای حمل کالا برای مشتری، نوع کالا مواد شیمیایی خطرناکی اعلام شده بود و برگه اطلاعات ایمنی کالا نیز نشان می داد کالا دارای خورندگی فلزی بسیار سریع و بالاست و خطر ترکیب با سایر مواد نیز دارد. مجبور شدیم ایمیلی تهیه کرده و برایشان ارسال کنیم.

زیان 19 میلیارد دلاری بوئینگ و از دست دادن جایگاه نخست تولید هواپیما در دنیا

زیان 19 میلیارد دلاری بوئینگ و از دست دادن جایگاه نخست تولید هواپیما در دنیا- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل و گردشگری ایران چهارراه
شرکت بوئینگ، غول هواپیمایی آمریکا، از زیان ۱۹ میلیارد دلاری به‌خاطر زمین‌گیر شدن هواپیماهای مدل ۷۳۷ مکس در سال ۲۰۱۹ خبر داد و اعلام کرد که احتمالا در سال جاری نیز چهار میلیارد دلار زیان دیگر گزارش کند.

هواپیمای ایرباس A330-200

نخستین سفارش این مدل 13 فروند بود که توسط ILFC  در فوریه  1996 داده شد. اولین پرواز این مدل در13 آگوست 1997 بود، اما گواهینامه و اولین ارسال به مشتری که خط هوایی  ILFC/Canada 3000 بود در آوریل 1998 اتفاق افتاد.

هواپیمای ایرباس A330-200 - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل و گردشگری ایران چهارراه

هواپیمای ایرباس مدل A320

اگر بخواهیم یکی از برجسته ترین خانواده های هواپیمایی ایرباس را که موفقیت چشمگیری در فروش هواپیما برای این شرکت بزرگ سازنده هواپیما داشته است، نام ببریم باید به خانواده 4 عضوی ایرباس A320 اشاره کنیم. این خانواده از نظر فن آوری در شرکت ایرباس پیشگام بوده است و در میان این خانواده A320 با ظرفیت یکصدو پنجاه نفر مسافر، پرفروش ترین مدل این خانواده به حساب می آید.

هواپیمای ایرباس مدل A320 - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل و گردشگری ایران چهارراه

هواپیمای ایرباس مدل A319

نام این مدل بعدها به ایرباس مدل  آی 319 (A319)معروف شد. در همان روزهایی که جرقه های تولید آن رقم خورد چشم انداز خوبی برای این مدل در بازار هواپیماهای تجاری پیش بینی می شد.

هواپیمای ایرباس مدل A319 - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل و گردشگری ایران چهارراه

سطل میوه، عامل توسعه بازار شرکت حمل و نقل

سطل میوه، عامل توسعه بازار شرکت حمل و نقل- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
درهر پیشه ای شما نیازمند چندین ابزار برای رشد در آن هستید. اولی ابزارهای فنی این پیشه و دومی تکنیک عرضه یا بعبارتی دانش و روش مجموعه کاری آن پیشه در بازارسنجی، معرفی پیشه و کسب مشتری و درآمد است.

چگونگی رفتار سازمانی و تجاری با یک شرکت بارفرآور(فورواردری)

چگونگی رفتار سازمانی و تجاری با یک شرکت بارفرآور(فورواردری)- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
یکی از گره های مشترکی که بین بازرگانان، شرکت های تجاری و حتا شرکت های حمل و نقل و ترابری که محموله ها را برای حمل به یکدیگر می سپارند، وجود دارد مجموعه رفتارها و کارهایی که در قبال یک شرکت بارفرآوری ( فورواردری) می بایست انجام دهند. گاه در نگاهی گذرا و بر روی کاغذ این کارهای بسیار ساده ارزیابی می شود و برخی ماهیت این شرکت ها را نیز با کارهایشان بر روی کاغذ زیر سوال می برند، اما در عمل اینگونه نیست.

صفحه‌ها