بایگانی اخبار

بخشی از عنوان را وارد نمائید.

سطل میوه، عامل توسعه بازار شرکت حمل و نقل

سطل میوه، عامل توسعه بازار شرکت حمل و نقل- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
درهر پیشه ای شما نیازمند چندین ابزار برای رشد در آن هستید. اولی ابزارهای فنی این پیشه و دومی تکنیک عرضه یا بعبارتی دانش و روش مجموعه کاری آن پیشه در بازارسنجی، معرفی پیشه و کسب مشتری و درآمد است.

چگونگی رفتار سازمانی و تجاری با یک شرکت بارفرآور(فورواردری)

چگونگی رفتار سازمانی و تجاری با یک شرکت بارفرآور(فورواردری)- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
یکی از گره های مشترکی که بین بازرگانان، شرکت های تجاری و حتا شرکت های حمل و نقل و ترابری که محموله ها را برای حمل به یکدیگر می سپارند، وجود دارد مجموعه رفتارها و کارهایی که در قبال یک شرکت بارفرآوری ( فورواردری) می بایست انجام دهند. گاه در نگاهی گذرا و بر روی کاغذ این کارهای بسیار ساده ارزیابی می شود و برخی ماهیت این شرکت ها را نیز با کارهایشان بر روی کاغذ زیر سوال می برند، اما در عمل اینگونه نیست.

غول 178 ساله گردشگری زمین خورد

غول 178 ساله گردشگری زمین خورد- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
توماس کوک، قدیمی‌ترین شرکت مسافرتی جهان روز دوشنبه اول مهر ورشکسته شد.با توقف فعالیت این شرکت صدها هزار مسافر در سراسر جهان سرگردان شده و بریتانیا ناگزیر شده است گسترده‌ترین عملیات بازگرداندن شهروندان خود در تاریخ این کشور را در دستور کار قرار دهد.

سه تکنیک جدید بازاریابی برای شرکت حمل ونقل

سه تکنیک جدید بازاریابی برای شرکت حمل ونقل- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
یکی از رکن هایی که امروز در بستر صنعت حمل و نقل بسیار مهم ارزیابی می شود، بازاریابی شرکت های حمل می باشد. بسیاری از شرکت های حمل و نقل سنتی که در بین سنت و مدرنیته گیر کرده اند، هنوز بر این باورند که باید تعدادی بازاریاب حرفه ای مسلط به ابزارهای حمل ونقل و قوانین حمل بین المللی استخدام کرده وآنها با تکنیک ها بازاریابی روز در بازار کار کرده و مشتری برای شرکت فراهم کنند.

تغییر نرخ مالیات ارزش افزوده واردات به ژاپن

تغییر نرخ مالیات ارزش افزوده واردات به ژاپن - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
شرکت های کشتیرانی و بارآور ژاپنی به تمامی نمایندگانشان در سرتاسر دنیا اعلان کرده اند که نرخ مالیات ارزش افزوده واردات کالاها به ژاپن از هشت درصد به ده درصد افزایش یافته است.

جزایر پاکسازی، درآمدزا برای شرکت های حمل و نقل

جزایری پاکسازی، درآمدزا برای شرکت های حمل و نقل - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
در دنیای تجاری امروز کشورهای گوناگونی با یکدیگر در حال داد و ستد هستند. این کشورها هر کدام در بخشی از این کره خاکی با اقلیم ها گوناگون می باشند که این اقلیم های آب و هوایی بستر رشد و تکثیرحیوانات و حشرات و البته گیاهان گوناگونی می شوند.

کشف آب در جو یک سیاره زیست‌پذیر فراخورشیدی

کشف آب در جو یک سیاره زیست‌پذیر فراخورشیدی- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
دو تیم تحقیقاتی اعلام کردند که برای نخستین بار موفق به کشف بخار آب در جو سیاره‌ای زمین‌سان اما بیرون از منظومه خورشیدی ما شده‌اند. این آب در سیاره موسوم به «کی۲-۱۸بی» کشف شده که گرد ستاره‌ای دور از ما می‌گردد. این ستاره، از نوع «کوتوله سرخ»‌، ۱۱۰ سال نوری از ما فاصله دارد، یعنی با راکت‌های کنونی سفر به آن حدود یک میلیون سال طول خواهد کشید.

پروژه های ریلی ایران کماکان با گشایش زمانی نامعلوم

پروژه های ریلی ایران کماکان با زمان گشایش نامعلوم - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل و گردشگری ایران چهارراه
توسعه و رشد راه آهن ایران درروزهای نخست دولت اول حسن روحانی، بخصوص بعد از برجام شتاب خیلی خوبی گرفته بود و محل رفت و آمد بزرگان سازنده این صنعت در دنیا بود.

آمریکا با فروش قطعات هواپیماهای ای‌تی‌آر به ایران مخالفتی ندارد

 آمریکا با فروش قطعات هواپیماهای ای‌تی‌آر به ایران مخالفتی ندارد- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
اصغر فخریه کاشان ، مشاور وزیر سابق راه و شهرسازی ایران، روز یکشنبه اعلام کرد: شرکت هواپیماسازی «ای‌تی‌آر»توانسته است که مجوز فروش قطعات این نوع هواپیما به ایران را از وزارت خزانه‌داری آمریکا بگیرد.

کشتیرانی ها در حال افزایش مسئولیت شرکت های بارفرآور

کشتیرانی ها در حال افزایش مسئولیت شرکت های بارفرآور- پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
روندکارهمیشه بدین سان بوده است که پس از تأیید قیمت کامل یک حمل (در صورتیکه حمل دریایی بخشی از آن بوده باشد) توسط مشتری، شرکت های بارفرآور اقدام به ارسال فرمی به اسم Shipping Instruction به مشتری می نمایند و مشتری پس از پر کردن آن، آن را برای شرکت بارفرآور ارسال می نماید و شرکت بارفرآور بر اساس اطلاعات کالای درون آن اقدام به پر کردن پیش بارنامه دریایی می نماید.

صفحه‌ها