بایگانی اخبار

بخشی از عنوان را وارد نمائید.

ایران کماکان در صدر خبرهای هوایی دنیا

ایران کماکان در صدر خبرهای هوایی دنیا - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
هنوز یک روز از خبر نهایی شدن فروش ۷۳ فروند هواپیمای مسافرتی جدید از سوی ایرباس به ایرلاین های ایرانی، نگذشته بود که از یکی از شرکت های ایرانی خبر می رسد که قرارداد نهایی شدن خرید هواپیما از بویینگ را اعلام کرده است.

سفارش های هوایی ایران دو راهی تحریم یا حل معضل بیکاری برای ترامپ

سفارش های هوایی ایران دو راهی تحریم یا حل معضل بیکاری برای ترامپ - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
سفارش های دو شرکت هواپیمایی ایرانی با ایرباس برای خرید ۷۳ فروند هواپیما منعکس کننده افزایش چنین فروش‌هایی از سوی صنعت هوافضا به ایران در برابر خصومت فزاینده دولت ترامپ است.

باتلاق مشکلات کامیون داران ایران وتلاشی برای آسیب شناسی

باتلاق مشکلات کامیون داران ایران وتلاشی برای آسیب شناسی - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
با توجه به رشته درسی و حرفه ای که در آن مشغول گشتم و به این واسطه با بسیاری از استادان صنعت حمل و نقل ایالات متحده هم کلام گشته و برای قیاسی عادلانه، فعالیت صنعت حمل و نقل جاده ای ایران را زیر ذره بین گرفتم.

مشاوران غول های حمل و نقل در حال مشاوره برای تصاحب بازارها دنیا

مشاوران غول های حمل و نقل در حال مشاوره برای تصاحب بازارها دنیا - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
یکی از شرکت های بسیار مشهور در زمینه مشاوره و پیش بینی بازار 3PL یا همان Third-party که به فارسی به نام خدمات کامل انبارداری، توزیع و حمل برون سپاری شده یک شرکت گفته می شود، شرکت آرمسترانگ است که بزرگان صنعت حمل و نقل دنیا عضو آن هستند و از مشاوره های آن بهره می برند.

تلاش قطر برای بازگشایی آسمان همسایگانش بی‌نتیجه ماند

تلاش قطر برای بازگشایی آسمان همسایگانش بی‌نتیجه ماند - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
تلاشهای قطر برای توسل به آژانس هواپیمایی سازمان ملل متحد (ایکائو) به منظور وادار ساختن همسایگانش برای گشایش فضایی هوایی‌شان به روی پروازهای شرکت هواپیمایی ملی این کشور بی‌نتیجه ماند.

بندرخشک منفعت گمرک، صاحب کالا، شرکت حمل و صاحب بندرگاه را در بر می گیرد

بندرخشک منفعت گمرک، صاحب کالا، شرکت حمل و صاحب بندرگاه را در بر می گیرد - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
ران مک گریگور مدیر شرکت محوطه ساز بندرهای خشک دلفا آمریکا در یک فرصت 40 دقیقه ای به پرسش هایی از سوی ما در سفری که به هیوستن داشتیم پاسخ دادند که خواندن آن خالی از لطف نیست.

صفحه‌ها