بایگانی اخبار

بخشی از عنوان را وارد نمائید.

کانتینرهای مخصوص حمل داروهای یخچالی

کانتینرهای مخصوص حمل داروهای یخچالی - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
ترنسی کولد (TRANSICOLD) یکی از شرکتهای بسیار قدیمی در عرصه توزیع دارو و مواد اولیه دارو می باشد. این شرکت به دنبال سیاست GDP که به دستورالعمل توزیع مناسب، شهرت دارد شروع به سرمایه گذاری بر روی نوع جدیدی کانتینر نموده است که تازگی نمونه هایی از آن برای این شرکت اماده شده است که برتری او را در حمل و توزیع دارو بسیار افزایش می دهد.

اسکنرهای گمرکی با سرعت اسکن دو برابر

اسکنرهای گمرکی با سرعت اسکن دو برابر - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
یکی از شرکای پروژه های تحقیقاتی اروپا در زمینه افزایش امنیت حمل و نقل بین المللی، نسل جدیدی از اسکنر را به این مرکز معرفی کرده است که این اسکنر تمامی موارد مواد خطرناک، بی خطر، رادیواکتیو، اسلحه و مواد مخدر را می تواند نمایش دهد.

گشایش نخستین منطقه آزمایش فنی کشتی های هدایت خودکار درجهان

گشایش نخستین منطقه آزمایش فنی کشتی های هدایت خودکار درجهان - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
در خارج از شهر یوراجوکی در سواحل غربی کشور فنلاند، منطقه ای به طول 17.85 کیلومتر به سمت شمال و 7.10 کیلومتر به سمت غرب توسط فنلاند بعنوان منطقه آزمایش باز نام گرفت.

یک تفاوت فرهنگی بین شرکت های حمل و نقل بین المللی غیر ایرانی با ایرانی

یک تفاوت فرهنگی بین شرکت های حمل و نقل بین المللی غیر ایرانی با ایرانی - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
شاید این نوشتار را تا پایان بخوانید بیاندیشید که این داستانک یا خاطره یا قصه اس، اما واقعیت است. از این روی نوشتارش کمی صمیمانه تر از بقیه نوشتارهای تارنماست.

بانویی به تیمارداری هما آمده است

بانویی به تیمارداری هما آمده است - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
هواپیمای ملی ایران، هما اکنون پس از برجام با خرید های بسیار کارشناسی و درست، به یکی ازخطوط هوایی تبدیل شده است که بیگمان، در صورت روند درست می تواند به ترازهای مناسب در بین خطوط هوایی دست یابد. اما مشکلات این خط ملی کم نیست.

بازاریابی آلستوم فرانسه و ترنس مش آلمان برای واگن های ایرانی

بازاریابی آلستوم فرانسه و ترنس مش آلمان برای واگن های ایرانی - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
قراردادهای ساخت واگن و پیشرایانه برای صنعت ریلی ایران بین ایران و آلستوم فرانسه و ترنس مش آلمان پرسش هایی را برای بسیاری ایجاد کرد که آیا این دو شرکت فقط تجهیزات به ما می فروشند یا برای صادرات محصولات ساخته شده در ایران نیز بازاری دارند؟

بهره برداری از طرح‌های مجتمع کشتی‌سازی فراساحل

بهره برداری از طرح‌های مجتمع کشتی‌سازی فراساحل - پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران از 6 کارخانه مرتبط با صنایع دریایی تشکیل‌شده است و بزرگترین زیرساخت کشتی‌سازی غیر نظامی در خاورمیانه است و انواع شناورها، سازه‌های دریایی، دکل‌های نفتی و سکوهای گازی در این مجتمع ساخته و تعمیر می‌شود.

صفحه‌ها