چگونه شرکت شما برای مشتری های حضوری جذاب باشد- بخش سوم امکانات مشتری پسند محیط کار

شناسه محتوی: 
170312431
واحد اخبار جالب و خواندنی تارنمای ایران چهار راه:
امروز به سه مورد دیگر از ایده های جذاب نمودن محیط کارتان که سبب تأثیر گذاری شما بر روی مشتری هایتان می شود اشاره می کنیم.
 امکانات مشتری پسند محیط کار-پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه

1- میز شارژ تلفن همراه: می توانید در محیط کار خودتان میزی را اختصاص دهید که بر روی این میز انواع شارژهای تلفن های همراه مدل روز موجود در بازار، وجود دارد و یک چندگانه ساز پریز برق که با کمک آن همه این شارژها به برق هستند که اگر مشتری تمایل داشت بتواند از آنها استفاده نماید. از برخی مدل های رایج در بازار کشورتان، بد نیست دو یا سه شارژر بر روی میز وجود داشته باشد.

2- کتاب: می توانید تعدادی کتاب با یک دفتر و محلی را بر روی کارتی که هنگام ورود به مشتری خود داده اید ، قرار دهید تا مشتری، هنگام انتظار بتواند مطالعه نماید و هنگام فراخوانده شدن برای انجام کارشان، بتواند بر روی کارت تاریخ مراجعه به دفتر شما، و بر روی دفتر (می تواند تقویم باشد آن دفتر) صفحه کتاب با اسم خودشان را بنویسند تا در نوبت بعدی مراجعه بتواند باقی کتاب را مطالعه کند. این امر محیط شما را فرهنگی و سبب ایجاد نوعی سکوت دل انگیز به احترام کتاب در محیط تان می شود و سایرین نیز سعی می کنند با یکدیگر آرام صحبت کنند.

3- بولتن خبری: با توجه به توسعه سیستم چاپ شما می توانید یک بولتن خبری مختص محل کار خود در اندازه چهار صفحه و تیراژ حداکثر 100 عدد در ماه (تخمین میزان مشتری و مخاطب با شماست) داشته باشید که هم اخبار و نکاتی در مورد سرویس یا کالای خودتان را بطور خلاصه در آن قرار دهید و هم نکاتی جالب و جذاب برای مشتریان همانند روش های پس انداز کردن بیشتر، مدیریت انرژی خانه، روش چند زبان ساختن کودکان، معرفی یک جاذبه گردشگری ایرانی یا خارجی، معرفی یک رستوران و کافی شاپ جالب در شهرتان و نکاتی اجتماعی در آن نوشته شود. اغلب مردم به دلیل کثرت کاری زمان کافی برای مطالعه نکاتی از این دست که سبب علاقه مندی همگان است، ندارند و در دفتر شما تا دیدار شما این فرصت به ایشان داده می شود. فقط دقت نمایید مطالب شما باید با اطلاعات جامعی باشد که سبب شود فرد مطالعه کننده ، مثلن به مطلب چند زبانه کردن کودکان علاقه مند است، نشانی و شماره تماس های دفتر کانون این کار در زیر همان بولتن شما را بیابد که بتواند پس از بیرون آمدن از محیط کار شما پیگیر علاقه مندی خود گردد، اما هرگز فراموش نمی کند که شما این راهنمایی را به او کرده اید.

در نوشتار بعدی مواردی مانند، هدایای کوچک اما تأثیر گذار، میز عطر، نوشیدنی و... را خدمتتان معرفی می کنیم.

تهیه کننده: 
مایکل اوچال
برگردان: 
کاوش ساعی
ویراستار: 
کاوش ساعی
سرچشمه خبر: 
پایگاه خبری صنعت حمل و نقل بین المللی و گردشگری ایران چهارراه
لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/431

افزودن دیدگاه جدید