تماس با مدیران واحدها

در صورتیکه همراه نوشتار ارسالی خود می خواهید اقدام به ارسال عکس یا اسناد و مدارکی جهت صحت نوشتار ارسال نمایید، خواهشمندیم دپارتمان مرتبط به نوشتار خود را از فهرست زیر بیابید و سپس با ایمیل خود بطور مستقیم نوشتار و مدارک و عکسهای پیوست را ارسال نمایید.

پست‌ الکترونیکی دپارتمان‌های تارنمای ایران چهار راه
+ دپارتمان اخبار صنعت حمل و گردشگری
ردیف نام واحد مدیر واحد پست الکترونیکی
1 واحد دریافت خبر داخلی و خارجی صنعت حمل و نقل مانی رستگار Logistics@iran4rah.com
2 واحد دریافت خبر صنعت گردشگری یولاندا پِیِرسون Tourism@Iran4rah.com
3 واحد دریافت خبر شرکتهای صنعت حمل و نقل مارکوس آرمسترانگ Companies@iran4rah.com
4 واحد دریافت خبر آژانس های گردشگری جاناتان منوچهری Agency@Iran4rah.com
5 واحد گزارش های خبری سام پرتوی Report@iran4rah.com
6 واحد گفتگوهای مجازی ملیسا پرند Cybertalk@Iran4rah.com
7 واحد اخبار جالب و خواندنی سینا تبریزی Interesting@iran4rah.com
+ دپارتمان جاذبه های گردشگری ایران و جهان
ردیف عنوان واحد مدیر واحد پست الکترونیکی
1 دپارتمان جاذبه های گردشگری ایران نانسی شیروانی Iransites@iran4rah.com
2 دپارتمان جاذبه های گردشگری جهان رامک دهخدا Globalsites@iran4rah.com
+ دپارتمان پیوندها
ردیف عنوان واحد مدیر واحد پست الکترونیکی
1 پیوندهای صنعت حمل و نقل و گردشگری جیم رافائل Link@Iran4rah.com
+ دپارتمان بانک‌های اطلاعاتی
ردیف عنوان واحد مدیر واحد پست الکترونیکی
1 دپارتمان بانک های اطلاعاتی مربوط به حمل و نقل برایان جی فاندِل Logibank@iran4rah.com
2 دپارتمان مربوط به بانک های اطلاعاتی گردشگری جوهان نیکی Tourbank@Iran4rah.com
+ دپارتمان عضویت و تبلیغات
ردیف عنوان واحد مدیر واحد پست الکترونیکی
1 واحد عضویت در تارنما منصور شیخ الاسلام Membership@Iran4rah.com
2 واحد تبلیغات درون تارنما رابرت نیلسون Commercial@iran4rah.com
3 واحد تبلیغات خبرنامه الکترونیکی تارنمای ایران چهارراه نیوشا پارسا Newsletter@Iran4rah.com
+ دپارتمان فنی
ردیف عنوان واحد مدیر واحد پست الکترونیکی
1 مدیریت فنی تارنما عقیل راجیری Admin@Iran4rah.com
2 مدیریت فنی اطلاعات حمل و نقل و گردشگری تارنما البرز جِرالد Tecmanager@Iran4rah.com
+ دپارتمان مدیریت
ردیف عنوان منطقه / واحد مدیر منطقه / واحد پست الکترونیکی
1 واحد منطقه آمریکای شمالی و جنوبی تورنگ راد USA@Iran4rah.com
2 واحد منطقه اروپا اشمیت شایتزینگر Europe@Iran4rah.com
3 واحد منطقه خاورمیانه و آسیای میانه شاهین گیلاوند Middle.East@Iran4rah.com
4 واحد منطقه آسیای جنوب شرقی، اقیانوسیه و شبه قاره هند کسرا قشقاوی South.Asia@Iran4rah.com
5 واحد منطقه آفریقا گودرز محمدنیا Africa@Iran4rah.com
6 واحد خدمات به مشتریان پروشات منعم CustomerService@Iran4rah.com
7 پیشنهادات و انتقادات - Info@Iran4rah.com
8 سردبیر و مدیریت ایران چهار راه کاوش ساعی CEO@Iran4rah.com

 

لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/36