تبلیغات در پایگاه خبری ایران چهارراه

► چرا ایران چهارراه؟

بازدیدکنندگان ایران چهارراه جامعه ای از متخصصین و فعالان صنعت حمل و نقل و گردشگری هستند که در حوزه داخلی و بین المللی فعالیت می نمایند. چنین جامعه ای می تواند مخاطب مناسبی برای بسیاری از شرکتها و صاحبان مشاغل مرتبط با این موضوع جهت معرفی و تبلیغ خدمات و یا محصول شما باشد، علاوه بر این موضوع،  با در نظر داشتن گستردگی مطالب این پایگاه که شامل اخبار روز ایران و جهان و همچنین مطالب جالب و خواندنی، مطالب گردشگری،  گزارشات و ... بوده این پایگاه را مناسب برای دیده شدن تبلیغات شما فارق از هر نوع صنفی می نماید.
دراین راستا می بایست ذکر کنیم که هزینه های اصلی نیروها و خدمات اینترنتی مربوط به تارنما از طریق جذب تبلیغات شرکت های خارج از کشور است توسط تیم خارجی در ایالات متحده آمریکا تأمین می گردد. اما با تصویب هیأت مدیره قرار شده است که در راستای هدف تارنما که آکاهی از دانش به روزبرای شرکت های ایرانی می باشد، صفحه ای برای شرکت های ایرانی علاقه مند به تبلیغ در تارنمای ایران چهارراه تخصیص دهیم و از نظر قیمتی نیز، قیمت را با تصویب هیأت مدیره، برای شرکت های ایران 80 درصد قیمت را کمتر از شرکت های خارجی قرار می دهیم. به دلیل ترافیک تبلیغاتی شرکت های خارجی در تارنما، تبلیغات بصورت یکماه در قسمت تعرفه ها قرار داده شده است، که این قیمت ها در صورت افزایش مدت زمان متغیراست که می توانند با تماس با نشانی: Commercial@iran4rah.com از شرایط افزایش ماههای تبلیغات آگاه گردید.
سرویس خبری ایران چهارراه با توجه به موارد مطرح شده فوق پذیرای هر گونه تبلیغات عمومی و تخصصی شما جهت نمایش آگهی محصولات ،خدمات و حتی معرفی وب سایتها شما عزیزان می باشد.

► مشخصات و جدول تعرفه نمایش آگهی
آگهی در پایگاه خبری ایران چهارراه بصورت نمایش بنر (تصویر) و یا لینک در منوها قابل انجام است. حتی الامکان حداکثر حجم فایلهای ارسالی می بایست 100 کیلوبایت و با فرمتهای jpg و gif باشد. بنرهای میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر به صفحه مورد نظر هدایت شوند. با توجه به غیر فعال بودن  فلش در مرورگر بسیاری از کاربران ( بخصوص کاربران موبایل ) پیشنهاد میکنیم بنر بصورت jpg یا gif یا انیمیشن gif باشد.
 

جدول تعرفه نمایش آگهی
کلاس نوع تبلیغات محل تبلیغ مدت زمان نمایش سایز (پیکسل) قیمت (تومان)
A لینک منوی سمت چپ یک ماه - 559,000
B بنر صفحه اصلی - زیر بلوک سخن روز یک ماه 90×468 1,499,000
C بنر صفحه اصلی - زیر بلوک نظر سنجی یک ماه 90×700 899,000
D بنر تمام صفحات خبری - منوی سمت چپ یک ماه 100×250 999,000
E بنر صفحات خاص خبری یک ماه 100×250 899,000

 

► نحوه سفارش و پرداخت مبلغ آگهی

1- جهت سفارش آگهی می بایست به نشانی Commercial@iran4rah.com  درخواست خود را ارسال نمایید. خواهشمندیم دقت نمایید که پاسخ پیام های شما از طریق سرور وب سایت برای شما ارسال می گردد و ممکن است پاسخ ما به قسمت Spam یا Junk شما وارد شده باشد و شما موفق به دیدن آن نشده باشید.

پس از دریافت تاییدیه آگهی میتوانید مبلغ آگهی را به یکی از دو روش زیر پرداخت نمائید:

2- مبلغ تعیین شده را به شماره حساب یا شماره کارت نوشته شده در زیر واریز فرموده و مشخصات واریزی را از طریق نشانی الکترونیکی Commercial@iran4rah.com  برای ما ارسال نمایید.

شماره حساب 1-26350-800-203 بانک پاسارگارد به نام آقای کاوش ساعی
شماره کارت 5022291006429029 بانک پاسارگاد به نام آقای کاوش ساعی

 • لطفاً در صورتی که واریزی را از طریق شعبه، کارت به کارت و یا پایا و ساتنا انجام دادید تاریخ، مبلغ واریزی و شماره فاکتوری که از سایت دریافت نموده اید  را ارسال نمایید. توجه کنید که مشخصات واریزی را به اطلاع ما برسانید، در غیر اینصورت سایت هیچ مسولیتی برای بررسی و تایید واریزی شما نخواهد داشت. همچنین توجه داشته باشید که واریز مبلغ آگهی به معنای قبول قوانین سایت و تایید نهایی سفارش آگهی است بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید
 • بطور معمول آگهی حداکثر در دو روز کاری از تاریخ دریافت ایمیل واریزی فعال  می شود. پس از فعال سازی آگهی به مشتریان از طریق ایمیل اطلاع داده خواهد شد.
 • در صورتی که هرگونه سوالی در ارتباط با نحوه سفارش آگهی یا مراحل مرتبط با آن دارید و یا مایلید آگهی شما در تعداد نمایش یا روزهای متقاوتی از کلاسهای  تعریف شده نمایش داده شود میتوانید از طریق ایمیل Commercial@iran4rah.com با ما در تماس باشید.

► قوانین و شرایط جذب آگهی

 • از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
 • نمایش آگهی پس از واریز وجه  تبلیغات به حساب مسئولین سایت  و یا دفتر بازرگانی آن صورت خواهد گرفت.
 • درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در سایت ایران چهارراه باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
 • مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد.
 • طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم ایران چهارراه آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.
 • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یا توقف نمایش یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
 • پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیاناً از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.
 • واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است. وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای ایران چهارراه نخواهد داشت. 

► برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم

 • شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی
 • گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه
 • هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
 • سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند. 

 

 

لینک کوتاه شده محتوی: http://iran4rah.com/node/386